Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


ТВОЇ ЛЮДИ, БОГОДУХІВЩИНО

Опубликована 13-04-2010, 00:48 в розділ Богодухів » Життя міста
  • 85
ТВОЇ ЛЮДИ, БОГОДУХІВЩИНО

Вона все своє життя намагається робити людям добро. Про це вона твердо вирішила, починаючи свій трудовий шлях у житті. Тож, де б не жила і де б не працювала Галина Іванівна Житник, вона вірна своєму слову. Сьогодні Галина Іванівна - начальник відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань України в Богодухівському районі.

Родом вона з Курської області, відомої красою лісів та гаїв, а також солов’їним співом. Однак і на Богодухівщині знайшла свою долю і життєву гармонію.

У 1975 році юна студентка почала навчатися у Харківському фінансовому технікумі, а в 1978 році отримала направлення на роботу до Богодухівського фінвідділу. Тут вийшла заміж за богодухівця Олексія Михайловича, тут народилися син Андрій і донька Марина, вже мають онучку Валерію. Разом з чоловіком вони створили міцну, дружну родину. У цієї жінки завжди лад у всьому - на кухні смачно пахне, а в будинку (влітку ще й на клумбі) -море квітів.

Галина Іванівна стояла біля витоків утворення в районі податкової інспекції, з 1991-го року по листопад 2000-го вона працювала в цій службі. А з грудня 2000-го і до сьогодні - очільниця фонду від нещасних випадків.

Її поважають в колективі, колеги зізнаються, що їм справді пощастило з керівником: “виважена, коректна, доброзичлива, милосердна” - такі епітети на адресу Галини Іванівни почула я в цей день від працівників фонду.

Родина пишається своєю мамою, дружиною, бабусею.У добрих стосунках жінка і зі свекрами - Катериною Михайлівною і Михайлом Миколайовичем. Як кажуть, добро притягує добро...

Ось такою вона є, Галина Іванівна, прекрасний керівник і чарівна жінка.

Днями У Галини Іванівни - ювілейна дата. Тож від душі вітаємо її, бажаємо здоров’я, щастя, злагоди.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.