Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


НОВЕ ДИВО ВІД ВОЛОДИМИРА

Опубликована 9-04-2010, 10:28 в розділ Богодухів » Життя міста
  • 0
НОВЕ ДИВО ВІД ВОЛОДИМИРА

НОВЕ ДИВО ВІД ВОЛОДИМИРА

Багата на таланти земля богодухівська. І нехай навіть доля розкидала їх по світу , та їхні творіння дивують світ і додають слави Богодухівщині. Ось хоча б ця скульпту­ра Матері Божої, під покровом якої надійно захищені два янголи. Світла і велична Богородиця-втілення всіх ма­терів світу.

Цей пам'ятник Покрові Пресвя­тої Богородиці відкрили 14 жовтня 2009 року біля Успенського собору в Каневі, на святій землі, де похований прах Великого Кобзаря.
А от автором цього пам'ятника є наш земляк - уродженець селе Степ­ного Володимир Толстоп'ятов. Висота скульптури 2,7 метра, а виготовлена вона з каменю-піско-вика, привезеного з Ямпольського кар'єру Вінницької області. Лариса Зелененко в інформаційному каневському щотижневику "Віка",
зок­рема, написала: " Над виготовлен­ням пам'ятника Володимир Толсто­п'ятов працював більше півроку. Це друга робота митця, встановлена поблизу собору. Пам'ятник святому Макарію Канівському був встановлений раніше. Скульптор вирішив не бра­ти за свою працю грошей (мінімальна сума за цю
ро­боту становить 10 тисяч до­ларів), а подарував скуль­птуру Богородиці рідному місту від себе та своєї ро­дини, яка його постійно підтримувала.
-Коли я працював над пам'ятником, померла моя мама, і я вирішив, що скульптура Пресвя­тої Богородиці буде пам'яттю їй і усім матерям, - розповідає Володи­мир Толстоп'ятов. Тому вирішив подарувати її місту і присвятити усім матерям".
Ми пишаємось нашим талановитим земляком і зичимо йому нових творчих успіхів. Сподіваємось, що Володимиру разом з дружиною ви­паде ще не одна нагода здивувати світ своїми неперевершеними тво­ріннями.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.