Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


«Круглий стіл» для чорнобильців

Опубликована 25-04-2012, 17:01 в розділ Богодухів » Життя міста
  • 85

Напередодні трагічної дати 26 квітня, у читальному залі центральної районної бібліотеки пройшов  «круглий стіл» за участю представників чорнобильців та влади.

Голова БГРО «Союз Чорнобиль Богодухівщини» В. П. Деркач і голова БГРО «Ветерани війни – інваліди Чорнобиля» П. В. Солошенко розповідали про проблеми ліквідаторів, постраждалих від аварії на ЧАЕС, зокрема, що стосуються нарахування пенсій, забезпечення необхідними засобами реабілітації. Ділилися наболілим і говорили про проблеми. Тільки вдумайтеся: більше 80% чорнобильців Богодухівщини одержують пенсію у 900 грн., у той час як на ліки витрачають чималу суму коштів щомісяця.

Ті питання, що знаходяться у компетенції відповідних служб, були обговорені під час зустрічі. Зокрема, на питання відповідали заступник начальника УПСЗН Богодухівської РДА І. М. Назаренко, заступник начальника управління Пенсійного фонду України в Богодухівському районі Л. Г. Лобойко, заступник головного лікаря Богодухівської ЦРЛ О. В. Сизоненко, начальник відділу інфраструктури РДА О. В. Кириченко та ін. Голова Богодухівської райдержадміністрації В. М. Бєлий і голова Богодухівської райради Д. К. Тризна підкреслили, що трагедія 1986 року залишається найдраматичнішою та найважчою за своїми наслідками катастрофою в сучасній історії людства. Її масштаби могли б бути незрівнянно більшими, якби не мужність і самопожертва сотень тисяч учасників ліквідації наслідків аварії – наших співвітчизників, у тому числі й жителів району. Тому завдання будь-якої влади – допомогти і захистити.

Було відзначено, що, справді, у ліквідаторів аварії на ЧАЕС, інших категорій чорнобильців дуже багато запитань. Але все-таки левову їхню частку можна вирішити навіть не на обласному рівні, а, виключно, - на державному. Ті питання, що потребують допомоги районної влади, взято на контроль.

На зустрічі було обговорено низку конкретних питань, зміни у законодавстві.

Також було вирішено питання в недалекому майбутньому отримання організацією «Союз Чорнобиль Богодухівщини» свого приміщення.

А, взагалі, можна  сказати, що у влади і чорнобильців справді є певний дефіцит спілкування. Інколи  все-таки деяким працівникам відповідних служб і структур необхідно   повертатися  обличчям до людей, які потребують соціального захисту, бути чуйними.

 

«Круглий стіл» для чорнобильців

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.