Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Ми знову перемогли!

Опубликована 9-04-2012, 12:47 в розділ Богодухів » Життя міста
  • 0

Ми знову перемогли!

У фіналі традиційного Х V відкритого районного фестивалю конкурсу дитячої та юнацької творчості «Музи і діти» у м. Дергачі, що відбувся 8 квітня, Богодухівщину представляли вихованці хореографічного ансамблю «Надія» та студії естрадного співу «Каприз» районного будинку культури. Фіналу передували чотири відбіркові тури, де майже з 400 виступів юних артистів компетентне журі обрало 86 учасників із Дергачівського, Нововодолазського, Золочівського, Харківського, Богодухівського районів та м. Харкова.

Із 47 заявлених районами у фіналі художніх номерів середня група «Надії» посіла ІІ місце, із 39 номерів старшої вікової категорії «Надія» впевнено виборола І місце, танцювальний дует цього колективу у складі Каті Мішиної та Влада Проненка – І місце; співачки Лєра Сизоненко (вокалістів у конкурсі було найбільше!) – ІІІ місце, Ліза Федоренко(вихованка дитячої музичної школи) – ІІ місце.

Ми одержали приємне враження від фестивалю-конкурсу, яскравого та феєричного дитячого дійства, від його організаторів та учасників, а головне – перемогли! Щиро дякую своїй творчій родині – вихованцям колективів, їх керівникам Надії Церковній та Оксані Михайлюченко! Я була впевнена у вашій перемозі і низько вклоняюсь вам за вашу творчість!

 

 Наталя Церковна, директор РБК

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.