Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


ЯК ЖИВЕШ, МУЗИЧНА ШКОЛО?

Опубликована 29-03-2010, 23:21 в розділ Богодухів » Життя міста
  • 0
ЯК ЖИВЕШ, МУЗИЧНА ШКОЛО?

ЯК ЖИВЕШ, МУЗИЧНА ШКОЛО?


Не одне покоління творчих працівників виховали викладачі Богодухівської музичної школи ім. В.Т. Борисова. Чим же живе сьогодні школа, викладачі та вихованці? Для порівняння: ще десять років тому в школі навчалось 117 учнів і було 17 викладачів. Сьогодні ж тут працює 37 викладачів і навчається 360 учнів. Всі ці роки колектив працює над проблемою формування дитини як твор­чої особистості та підготовкою дітей до вибору професії в галузі культури та мистецтва.

З метою виявлення обдарованих дітей відкрито музичні класи та філії в Уль-янівці, Гутах, П.Микитівці, гімназії №1, ліцеї
№3, цДют.
Сьогодні в школі працює 6 відділень: фор­тепіанне, хореографічне, народних інстру­ментів (баян, акордеон, гітара), сольного співу, естрадного та образотворчого мис­тецтва. Про високий рівень підготовки учнів говорить те, що здібні діти постійно беруть участь у заходах міжнародного, обласного та районного рівнів. Найбільш відомі з них: міжнародні фестивалі російської та сучас­ної музики «Ландиш», московський фести­валь загальноросійського та країн ближ­нього зарубіжжя дитячої та молодіжної творчості «Мир детства», дитячих творчих робіт «Природа очима дітей» м.Берегово Закарпатської області, Все­українські конкурси дитячого малюнку «Податки очима дітей», «Намалюй казку» та ін. Учні школи були не лише учас­никами цих різноманітних кон­курсів, а й ставали їх лауреа­тами. Хочеться назвати хоча б досягнення минулого року. Переможцем багатьох співо­чих конкурсів є учениця Вікто­рія Демченко (викл. І.Ю.Чу-бенко), обласного туру Все­українського конкурсу дитя­чої творчості «Податки очима дітей»- Ірина Гудкова (викл.-М.Й.Ємельяненко), першого телевізійного міжна­родного конкурсу-фестивалю «Оплески-2009» став хореографічний колектив «Світлячок» (викл. О.М.Бойко), об­ласного огляду-фестивалю учнів стар­ших класів «Надія» - Вікторія Дем­ченко (до речі, вона є стипендіаткою голови обласної адміністрації «Надія Слобожанщини») та Олексій Доцен-ко (викл. М.О.Павленко), обласно­го конкурсу дитячої творчості «Украї­на в серці моєму»- Вікторія Єремєє-ва (викл. М.Й.Ємельяненко), облас­ного конкурсу дитячої художньої твор­чості, присвяченого 200-річчю з дня народження М.В.Гоголя - Єремєєва Вікторія (викл. Ємельяненко М.Й.), обласного конкурсу-фестивалю ди­тячої та юнацької творчості «Весняні дзвіночки» - Вікторія Тризна (викл.В.В.Савченко), Софія Вербицька (викл. І.Ю.Чубенко), молодша група хореогра­фічного колективу «Світлячок» (викл. О.М­.Бойко).
Досягнення учнів говорять про творчий колектив викладачів школи, які постійно са­мовдосконалюються, прагнуть до профе­сійного зростання, беруть активну участь не лише в концертах району, а й області. Так, викладачі відділу народних інструментів М.О.Павленко, О.А.Бубліченко, І.Ю.Чу­бенко брали участь в концерті викладачів шкіл естетичного виховання міста і області «Різдвяний подарунок місту Харків».
Кращі випускники школи нерідко продов­жують своє навчання за обраним фахом.
У музичній школі завжди раді учням. Прийом до школи здійснюється протягом усього навчального року на всі відділення. Тож запрошуємо до музичної школи всіх творчо обдарованих дітей. Приходьте, тут цікаво!

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.