Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Зустріч двох поколінь

Опубликована 28-03-2010, 15:24 в розділ Богодухів » Життя міста
  • 0
Зустріч двох поколінь


В офісі районної ради вете­ранів відбулася зустріч ветеранів Великої Вітчизняної війни і праці з учнями 7-Б класу Богодухівської гімназії №1. Голова ради ветеранів В.Грінько розповів дітям про те, якими завданнями переймається рада, скільки членів об'єднує ця найчисельніша організація в ра­йоні. Учні отримали від ветеранів найкращі подарунки книги.
На цьому спілкування двох поколінь не за­кінчилось. У рамках підго­товки до 65-річчя Великої Перемоги воно продовжи­лось у клубі ветеранів, який розмістився на другому по­версі КЗ «Районний буди­нок культури».
Ветерани Великої Вітчиз­няної війни Іван Якович Фарбітний, Іван Антонович Мірошниченко, Ва­лентина Сергіївна Шалі-мова, ветерани фронтово­го тилу Любов Леонтіївна Мороз, Євгеній Прокопо-вич Колеснік, Клавдія Ва­силівна Бальва розповіли про воєнні роки та свою участь у ній. У заході взяла участь ветеран Людмила Борисівна Мошенська.
Класному керівникові 7-Б класу Т.І.Дроновій керівництво організації вручило грамоту та емблему вете­ранського руху України.
Захід закінчився колек­тивним фото.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.