Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Інформованість вбереже життя дитини

Опубликована 22-03-2012, 09:17 в розділ Богодухів » Життя міста
  • 0

 

 

На превеликий жаль, однією з болючих тем сьогодні в нашій державі є дитячий травматизм на автодорогах. Природно, що маленькі пішоходи не мають життєвого досвіду, не можуть так швидко орієнтуватися і оцінювати ситуацію на дорозі, як дорослі. А неконтрольовані енергійність і допитливість іноді призводять до трагічних наслідків.


Йдучи на уроки, більшість учнів змушені переходити дорогу. Як правило, пішохідні переходи біля навчальних закладів обладнані належним чином - застережливими знаками, відповідною розміткою. Але діти, зазвичай, мало думають про небезпеку і наражаються на неї, переходячи вулицю в непередбачених для цього місцях, несподівано вибігаючи на проїжджу частину.

 

Саме тому працівники ДАІ особливу увагу приділяють вивченню дітьми правил безпечної поведінки на вулицях та автошляхах. З метою закріплення знань правил дорожнього руху, запобігання дитячого дорожньо-транспортного травматизму, прищеплення неповнолітнім поваги до професії працівника міліції 21 березня у Богодухові було проведено кущовий конкурс-огляд шкільних загонів юних інспекторів руху. В ньому взяли участь команди «Світлофор» Богодухівського, «Поворот» Дергачівського та «Стоп-сигнал» Краснокутського районів. 

 

На змаганнях діти продемонстрували свої знання правил дорожнього руху, уміння керувати велосипедом, регулювати дорожнім рухом. Глядачам сподобались підготовка учасників, а також цікаві номери й завдання.

 

Перемогу отримала команда «Поворот», друге місце – «Світлофор», третє – наймолодші учасники конкурсу - команда «Стоп-сигнал».

 

Наостанок хочеться відзначити: в житті існує багато правил, але найголовнішими є ті, що вчать, як зберегти життя. Інформовані діти - добре захищені. А тому звертаємося до батьків: постійно нагадуйте їм про правила поводження на автошляхах.

 

                                   

 

А. ШИТОХА,

інспектор з дізнання ВДАІ Богодухівського РВ ГУ МВС України

в Харківській області, капітан міліції    

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.