Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Зупинимо туберкульоз

Опубликована 25-03-2012, 09:16 в розділ Богодухів » Життя міста
  • 0

 

24 березня у всьому світі відзначають День боротьби з туберкульозом. Чому саме цього числа? У 1882 році в цей день німецький мікробіолог Роберт Кох оголосив про відкриття мікробактерії (збудника) туберкульозу.

 

Не залишається осторонь і наш район. За ініціативи Районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (директор Н.Є. Прилуцька) в переддень Всесвітньої дати студенти – волонтери групи С-30 Богодухівського медичного коледжу на чолі з викладачем предмета «Інфекційні хвороби та епідеміологія» О.І. Загорульком роздавали інформаційні буклети. Адже інформованість – це найперша зброя у боротьбі з захворюванням.

 

Прикро, що дехто сприймав запропоновану інформацію скептично, з насмішкою, хтось жахався, боючись себе зурочити. Мабуть, такі думки в нашому суспільстві і є головними «помічниками» хвороби. Ніхто не повинен бути безпечним у ставленні до цього, можна навіть сказати, соціального явища. Адже на сьогодні в Харківській області проживає близько 30 тисяч людей, хворих на туберкульоз, з них майже 4 — це люди з активною формою захворювання.

 

 

Студентки медколеджу вручають інформаційні буклети директору РБК Н.Г. Церковній (крайня зліва). “Обізнаний - значить озброєний!”

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.