Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


ЩЕДРИЙ ПОДАРУНОК ЗЕМЛЯКА

Опубликована 21-03-2010, 19:07 в розділ Богодухів » Життя міста
  • 0
ЩЕДРИЙ ПОДАРУНОК ЗЕМЛЯКА


Святкування Шевченківських днів у Богодухівському ліцеї №3 стало вже традиційним. Цього року 9 березня було відзначе­но літературно-музичною композицією «Світова велич Шев­ченка». З доповіддю про заповіти Великого Кобзаря і втілен­ня їх у життя сучасною українською спільнотою перед ліцеїста­ми виступив депутат районної ради М.М.Тризна.
Активну участь в літературно-музичній композиції взяли педаго­ги ліцею О.П.Клочко та А.М.Дейнеко. На шкільному заході була присутня заступник директора Л.А.Фатюкова. В урочистій тиші звучали слова ведучих - старшокласників Дмитра Миргорода та Вікторії Демченко. Багато шанувальників Кобзаря виявили ба­жання почитати поезію безсмертного Тараса Шевченка. Серед найкращих декламаторів - шестикласниця Даша Соболєва. Та особливо всіх схвилювали вдало підібраними віршами дев'яти­класники, котрі поглиблено вивчають творчість Т.Г.Шевченка.
На завершення свята М.М.Тризна передав від колишнього учня ЗОШ № 3, Героя України Петра Тимофійовича Тронька пода­рунок ліцеїстам - 6-томне зібрання творів Т.Г.Шевченка, а також запрошення групі учнів відвідати музей-заповідник у Каневі.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.