Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Вище, краще, сильніше…

Опубликована 15-03-2012, 09:59 в розділ Богодухів » Життя міста
  • 0

У першу суботу березня у ДЮСШ за підтримки голови районної державної адміністрації В. М. Бєлого та в. о. міського голови, секретаря ради Н. І. Олексенко пройшли традиційні відкриті змагання зі стрибків у висоту. Цього року, уже 15 поспіль, хлопці та дівчата змагалися на приз «Богодухівський стрибунець». Як і зазвичай, у них брали участь не лише наші легкоатлети. Були запрошені спортсмени з Золочівщини, Харкова та АР Крим.

Підтримати спортсменів прийшли голова РДА В.М. Бєлий, начальник управління внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю ХОДА  В.А. Зінченко, заступник начальника Головного управління ХОДА С.В. Христоєв, представник РДА О.В. Сизоненко, в.о. Богодухівського міського голови, секретар ради Н.І. Олексенко, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Л.В. Клочко, президент федерації з легкої атлетики Харківської області В.В. Кириленко, старший тренер збірної України з легкої атлетики по Харківській області В.А. Насонкін та голова Колегії суддів України з легкої атлетики В.М. Корецький.

З головним завданням змагань – продемонструвати найвищий, у прямому сенсі, показник, учасники впоралися. А дехто з юнаків побив у цій спортивній залі власний рекорд, який до цього їм не підкорювався. Приємно також, що у групі «Молодь та юніори» були хлопці, які мають звання «Майстер спорту».

Отже, у групі хлопців 1999р.н. і молодше 1 місце посів Даюк Артем (Золочів), показник – 155 см, 2 місце – Зайцев Леонід (Богодухів), 150 см, 3 – Воробйов Віталій (Богодухів), 140 см. Серед дівчат 1998р.н. 1 місце – Лебединець Наталія (Золочів), 150 см, 2 – Курченко Світлана (Богодухів), 145 см, 3 – Козлова Крістіна (Золочів), 130 см. У групі юнаків 1998р.н. 1 місце – Фарбітний Максим (Богодухів) 160 см, 2 – Конюшенко Дмитро (Золочів), 150 см, 3 – Міцик Володимир (Богодухів), 145 см. Серед хлопців 1996-97р.н. 1 місце посів Хворост Олександр (Богодухів), 175 см, 2 - Аракчєєв Владислав (Золочів), 170 см та 3 – Ляхов Микола (Богодухів), 160 см. Група 1994-95р.н.: 1 місце – Сергієнко Вадим (Харків) – 201см, 2 – Кочнєв Дмитро (Богодухів), 199см, 3 - Касьяненко Максим (Богодухів) – 195см. Гран-прі «Молодь та юніори»: 1 місце - Григоров Ігор (Богодухів), 213см, 2 – Левенцов Єгор (АР Крим), 205 см, 3 – Троян Михайло (Богодухів),195 см.

Переможців «Богодухівського стрибунця-2012» нагороджували подарунками. Абсолютному лідеру змагань Ігорю Григорову від Управління у справах сім’ї, молоді та спорту РДА вручили Кубок переможця. Бажаємо юним спортсменам і надалі перемагати та встановлювати нові рекорди. І не лише власні. Ми пишаємося досягненнями кожного!

Вище, краще, сильніше…

 

Вище, краще, сильніше…

 

Вище, краще, сильніше…

 

Вище, краще, сильніше…

 

Вище, краще, сильніше…

 

Вище, краще, сильніше…

 

Вище, краще, сильніше…

 

Вище, краще, сильніше…

 

Вище, краще, сильніше…

 

Коментарі:

Додати коментар
  • Группа: Користувачі
  • ICQ: 123456777
  • Регистрация: 21.12.2010
  • Статус: Пользователь offline
  • Комментариев: 3
  • Публикаций: 0
^
а при чём здесь флаги Партии Регионов?Бывшая помаранчевая Олексенко под них плясала?Глупо!!!

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.