Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Наші не підвели! Вітаємо!

Опубликована 15-07-2011, 14:36 в розділ Богодухів » Життя міста
  • 0
Нещодавно учасники молодшої групи хореографічного ансамблю « Надія» районного будинку культури ( художній керівник Надія Церковна) і солістка колективу Таня Корба провели чотири незабутніх і неповторних дні на березі Чорного моря. Ці дні були насичені участю у Міжнародному дитячому конкурсі- фестивалі хореографічних колективів «Кримський танцювальний трофей - 2011», пізнавальними поїздками вулицями легендарного Севастополя та екскурсією до Балаклави з відвідуванням військово-морського музею у скелі гори, що височить на 120 метрів над балаклавською бухтою, незабутнім відпочинком на морі.

Наші не підвели! Вітаємо!


Сьогодні ми по праву пишаємося, що серед 27 представлених танцювальних композицій у стилі народної хореографії солістка ансамблю Таня Корба отримала Диплом III ступеню (3 місце), вихованці молодшої групи (вікова категорія 8-10 років) посіли 6 місце.

Наші не підвели! Вітаємо!


Варто зазначити, що наші вихованці змагалися у хореографічному мистецтві на великій сцені (300 кв.м !) українського культурно-інформаційного центру у м. Севастополі поруч з юними артистами із Москви, Ростова-на-Дону, Курська, Гусь-Хрустального, м.Березані Пермської області (Російська Федерація), м.Зайсан Казахстану, великих українських міст - Києва, Харкова, Севастополя, Сімферополя, Одеси, Луцька, Чернігова, Луганська, Черкас, Старобельська, Бахчисарая, Нової Каховки.

Харківську область представили колективи міста Ізюм, смт. Безлюдівка Харківського району і Богодухова.

Неповторне враження справило масове виконання «Севастопольського вальсу» на площі Свободи, де водночас кружляло майже 3 тисячі танцівників у супроводі зведеного духового оркестру Військово-Морських Сил України та Чорноморського флоту Російської Федерації, а також Гранд-концерт переможців фестивалю-конкурсу і профе-сійних танцівників. Величне і вражаюче свято танцю - «Севастопольський вальс» зафіксовано у книзі рекордів України.

Вважаємо своїм святим обов'язком від імені дітей і від себе особисто висловити слова щирої подяки всім добрим людям, які допомогли в організації цієї поїздки. Це - приватні підприємці: В.Г.Івченко, О.В.Миргород, О.Ю.Гірко, Н.К. Нежид, Д.А.Зміївський, І.Г.Чорненька, В.М.Грига, В.П.Калько, А.В.Ковалівський, В.В.Мусійко, К.Г.Вакуленко, Т.О.Колісник, В.М.Шульга, А.В.Рисцов, Ю.Ф.Герасимюк, Ю.О.Журба, депутати Харківської обласної ради від Партії Регіонів Олег Вікторович Усенко, районної ради - Р. Дейкін, міської ради Л.Стеріоні, Д. Заполочний, М. Голуб. Слова дитячої вдячності - міському голові В.М.Бєлому, начальнику КП «Благоустрій» Ю.М.Назаренку, водіям Валерію Третякову та Сергію Гнатенку, і, звичайно ж, батькам, які не залишилися осторонь організаційних питань. Ми бажаємо усім вам, шановні, щоб ваші добрі справи на підтримку обдарованих дітей Богодухова щоденно поверталися вам сторицею.

В свою чергу, сердечно вітаємо переможців, щиро дякуємо, що не підвели. Змореними, але щасливими ми повернулися до рідного міста. Подальших творчих успіхів і досягнень вам, дорогі наші діти!

З глибокою повагою,
директор районного будинку культури Наталія Церковна
і керівник хореографічного ансамблю « Надія» - Надія ЦЕРКОВНА

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.