Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Ті, хто усуває пориви

Опубликована 10-03-2010, 00:29 в розділ Богодухів » Життя міста
  • 0
Ті, хто усуває пориви

Ті, хто усуває пориви

Ті, хто усуває пориви


Наша газета вже неодноразово писала про проблеми з водопостачанням міста. Тиждень (а дехто і більше) лишалися без води жителі мікрорайону ПМК, великі пориви були на Дем’янівці. Старі труби, безгрошів’я, побутова хімія, якою користуємось – все це дається взнаки. І можна скільки завгодно лаяти водоканал, міську владу, але що від цього зміниться? Як повідомив керівник КП «Богодухіввода» Є.В. Пахучий, щоб здійснити лише першочергові ремонти поривів, необхідно близько 150 тис. грн., а щоб повністю замінити міську водомережу, потрібно не менше 3-х мільойнів гривень. Сума чимала.

Та все ж, заради об’єктивності, хочеться сказати кілька слів про тих, хто в морози і в сніг відшукує і усуває пориви, хто трудиться, а отримує за свою працю здебільшого нарікання і невдоволення.
- Через те, що земля промерзла, зовнішні сліди пориву не співпадають з реальним пошкодженням труби (тобто вода витікає не в тому місце, де порив), - говорять спеціалісти. – Тож і доводиться прогрівати землю у кількох місцях, щоб розкопати місце пошкодження. На відшукання місця пориву в ПМК пішов аж тиждень!
Якраз у цей день, коли зроблено фото, працівники КП «Богодухіввода» (зліва направо: слюсарі С.Ю.Панфілець, тракторист В.А.Харченко, майстер О.О.Хомуленко, слюсар В.П.Адаменко – в ямі, зварювальник В.І. Невілько, відсутній) усували порив по провулку Садовому.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.