Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ МУЖНОСТІ І ХОРОБРОСТІ...

Опубликована 9-03-2010, 23:43 в розділ Богодухів » Життя міста
  • 0
ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ МУЖНОСТІ І ХОРОБРОСТІ...


У невеликому затишному залі КЗ «Районний будинок культури» пройшли урочистості з нагоди Дня захисника Вітчизни. Присутніх вітали зі святом заступник голови Богодухівської райдержадміністрації В.Зирянова, про­відний спеціаліст Богодухівської районної ради О.Бабенко, заступник міського голови Л.Рогинська.

Н а адресу чоловіків-за-хисників було сказа­но чимало гарних добрих слів. Адже ми звикли саме 23 лютого вітати справжніх чоловіків, вшановувати тих, хто свого часу носив пого­ни і військову форму, хто но­сить їх сьогодні і носитиме в майбутньому.
Найперші слова вітань ли­нули на адресу ветеранів війни, саме тих, на долю яких випало захищати нашу Вітчизну, з яких ми беремо приклад. Виступаючі вкло­нялися їм за їхню силу, мужність і відвагу, бо саме ці якості уособлюють справжні захисники.
День захисника...Захис­ник... Це слово включає в себе багато смислів. Це не просто люди, які зі зброєю в руках захищали чи захи­щають нас на всіх фронтах і кордонах нашої Батьків­щини. Свято захисника -це свято кожного чоловіка, який є захисником своєї сім'ї, своїх дітей, своїх жінок, своєї маленької батьківщи­ни.
Самодіяльні артисти при­готували для присутніх у залі концертну програму.

Співав народний хор «Ук­раїнська пісня» (керівник колективу Лілія Криворуч-ко, акомпаніатори Сергій Громов і Олександр Буб-ліченко).
Свої виступи дарували го­стям танцювальні колекти­ви «Веселка», «Дзвіно­чок», «Надія», співали Андрій Завада, Вікторія Демченко, хор ветеранів війни, Віктор Субота, гра­ли на баянах Микола Пав­ленко і Олександр Бублі-ченко...

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.