Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Великий сніг і наші дороги

Опубликована 1-03-2010, 21:44 в розділ Богодухів » Життя міста
  • 0
Великий сніг і наші дороги


Цьогорічна зима, напевно, запам’ятається усім своєю занадто сніговою погодою.Населені пункти замело так, що люди не те, що виїхати до міста за продуктами не можуть, а навіть машина з хлібом до них не проїде. У «сніговому полоні» були і діти деяких сіл, які навчаються у Богодухові. Була навіть така ситуація, що породіллю з Івано-Шийчиного доставляли на тракторі «Т-150».

«Влада не працює, дорожники не хочуть нічого робити», - таку думку постійно чуємо від наших земляків.
Що ж насправді робиться у районі для подолання цієї біди – з перших уст.
Днями у заступника голови РДА О.М. Просяника пройшла нарада за участю начальника відділу містобудування, архітектури і комунального господарства П.Д. Заполочному та ке- рівників відповідних служб. До речі, щодня свої засідання проводить штаб по забезпеченню безперебійного руху автотранспорту і визначає першочерговість робіт з очищення доріг.
П.Д. Заполочний повідомив, що цього року невипадково розглядається питання про непередбачливість стихій, на засідання колегії РДА двічі було заслухано питання підготовки до зими, в тому числі і шляхових організацій. І саме Богодухівський район дав можливість сполучення з Золочевом, Сумами, Краснокутськом.
Начальник ДРСУ В.Г.Корзаченко повідомив, що загальна протяжність доріг до населених пунктів місцевого значення, які на обслуговуванні райавтодору, складає 333 км. Те, що сьогодні державою виділяється мізерна сума на дороги – це факт. Такі реалії. І якщо у січні, згідно з планом, ДРСУ мав отримати лише 82,7 тис. грн., то у зв’язку зі снігопадами довелося. виконати більший обсяг робіт на суму, утричі більшою від запланованої- близько 300 тис. грн.
- Наші працівники, а їх 46, зранку і до ночі працювали на дорогах ,– розповідає Володимир Григорович. – З 15 грудня, коли пішов перший сніг, і до сьогодні, ми працюємо без вихідних, цілодобово. Вперше за останні 20 років довелося залучити три роторних сніговідкидач з обласного управління. Техніки небагато, але вся вона використовується – «Т-156», автогрейдер, «Т-150». Станом на 17 лютого було нерозчищено такі села – Олександрівка, Корбини Івани, Мар’їно, Івановка, Новоукраїнка, Зарябинка, Кленове, Таверівка, Володарівка, Кадниця, Братениця.
За словами керівника, снігові тунелі після роботи роторів досягали більш ніж двометрової висоти. Дорога до населених пунктів прочищалася по 12 разів на місяць. Що стосується черговості робіт, то спочатку «пробивали дорогу» до районного центру, по двадцяти трьох маршрутах шкільних автобусів, до відділень поштового зв’язку.
Начальник Богодухівського ДРП-2 Пісочинського ДУ Є.М.Михасюк повідомив, що їхня організація обслуговує 63 км доріг державного значення. І сьогодні по всій Україні ситуація на зимових дорогах майже критична. Щодо техніки, використовували щодня автогрейдер «Урал». Із запланованих на місяць коштів – 130 тис. грн., виконали втричі більше робіт – на 680 тис. грн.
Чому ж раніше ситуація зі сніговими заметами не була такою критичною, і з сіл все-таки можна було дістатися до міста, керівники повідомили наступне. У минулих роках, коли були колгоспи і радгоспи, технікою господарства розчищалися дороги і від села, і по селу. Тепер же ситуація інша, керівники господарств, фермери самоусунулися від цього питання. І лише одиниці з розумінням ставляться і допомагають. Приміром, О.М.Лісний, О.В.Львова, А.С.Васенін, В.Б.Гапонцев, О.О.Кондратенко, О.М.Шуба, Г.В.Юрченко.
Якраз в такий час виявляються і добрі риси людей. Ось, наприклад, коли в Кленівській сільській раді була напружена ситуація з підвозом хліба, місцеві підприємці О.С.Сентюрін і Р.І.Ярошенко власним автотранспортом «пробивалися» з Богодухова з 20-30 буханцями для своїх земляків.
Керівники організацій, користуючись нагодою, через газету «Маяк» дякують тим працівникам, які активно боролися зі сніговими завалами – механізаторам райавтодору П.Ф.Ромаєву, О.П.Колєсніку, Ю.М.Сліпенському, М.М.Костенку, механізаторам і водіям Пісочинського ДУ – автогрейдера Р.В. Кіпті, водіям М.А.Луценку, В.О.Невинному, В.П.Трусенку, Г.М.Точоному. Крім того, слід сказати добрі слова і безпосередньо працівникам господарств, керівники яких виявились небайдужими до спільної проблеми – механізаторам ТОВ СП «Родіна» М.В.Наконечному, О.М.Дахно, ТОВ «Трайгон Фармінг Харків» - А.І.Сердюку, СФГ «Промінь» - В.Г.Кириленку, Р.О.Шумаренку, М.І.Щербаку, СТОВ ім..Ватутіна – В.О.Харченку, М.Орлову, О.В.Ярошенку, ВАТ «Балабанівське» - О.І.Липчанському, Ю.В.Головку, С.Г.Лихольоту, І.Ф.Жилі.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.