Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Той край свій любить, хто йому сумлінно служить

Опубликована 18-06-2011, 19:30 в розділ Богодухів » Життя міста
  • 0
Можна любити свій рідний край по-різному. Можна закликати земляків зробити своє місто чи село кращим; можна висловлювати обурення тим, як ми самі ж засмічуємо свої вулиці і ліси; можна звертатися до владних структур з проханням (чи вимогою) навести лад у тому чи іншому місці… А можна самому власними силами намагатися зробити свій внесок у благоустрій рідного краю. Як, власне, це зробила група ентузіастів на Дем’янівці. Їх небагато, всі вони різного віку, з різним світоглядом та інтересами, але їх об’єднала одна мета – повернути урочищу Дем’янівка ту красу, якою вона славилася не одне десятиліття.

Один з ініціаторів цієї доброї справи Б.К.Ольховський говорить:
- Не можна було спокійно дивитися у що перетворили дем’янівські ставочки і місця для відпочинку. Рибу й ту загубили електровудками і сітками.
Варто сказати, що Борис Кузьмич не одне десятиліття віддав роботі на БЕМЗі, тому однодумці-колеги з радістю підтримали це добре починання. Керівництво заводу теж не лишилось байдужим, тож виділило і техніку, і деякі матеріали для благоустрою.

І почалося… До старшого покоління «бемзівців» приєдналася дем’янівська молодь, і вони разом здійснили справжні перетворення. Прибрали від сміття береги і самі ставки, поставили стіл і лавки для відпочинку, а до водойми запустили малька, (якого придбали за власні кошти), зокрема коропа дзеркального і рамчатого.
- Якби ще влада подбала про те, щоб тут поставити контейнер для сміття, завезти на пляж хоча б машину піску, а лісгосп виділив саджанці, щоб засадити ярки деревами, то було б взагалі чудово, - плануємріє ветеран праці.

А інший волонтер – «бемзівець» С.О.Півень (фото 2) додає:
- У наших планах ще почистити колодязь, щоб джерело було своє. Та й трамплін не завадив би.

Старших товаришів у всьому підтримують і допомагають молодші – Артем Коваль, Андрій Гогічаєв, Михайло Гузеватий, Іван Бобров, Олександр Зайцев (фото 1) та ін. Хлопці впевнені, що якби кожен після відпочинку, принаймні, прибирав за собою, то й наш край був би квітучішим, впорядкованішим.

Ось такі волонтери живуть у нашому рідному Богодухові. Серце радіє, бо саме завдяки цим небайдужим людям Дем’янівка ніби омолодилася.

Тож давайте, хоча б цінувати те, що роблять інші для нас з вами.

ФОТО 1

Той край свій любить, хто йому сумлінно служить

ФОТО 2

Той край свій любить, хто йому сумлінно служить


Той край свій любить, хто йому сумлінно служить

ФОТОФАКТ У ТЕМУ
Сімдесятирічний рибалка зі стажем М.П.Кравченко не нарадіється, що тепер ставок впорядкований, і риби вдосталь, бо непрохані гості вже бояться виловлювати електровудками. Тож цього дня Микола Антонович наловив близько 3-х кілограмів риби.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.