Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Невже ми варвари?

Опубликована 20-05-2011, 11:12 в розділ Богодухів » Життя міста
  • 0
Невже ми варвари?


Здається, зовсім недавно всі ми були свідками урочистого відкриття відреставрованого дитячого парку «Перемога». Було все: і вітання мера міста, і веселе дитяче свято з виставою та іграми.

Всі ми були дітьми, і у той час таких майданчиків у нас не було, хоча всі ми мріяли поїхати до Харкова і відвідати всі атракціони в парку ім.Горького. Свого часу в Богодухові було відкрито дитячий парк «Перемога», де були і машинки, і фонтан, і працював кіоск, який торгував морозивом і напоями, діти із задоволенням забиралися в кабіну трактора, вертольота, автобуса, які стояли на майданчику цього парку. Звичайно, після відновлення роботи цього парку, всього ( за браком коштів) відновити не вдалося. Але й так для дітвори було гарне місце для відпочинку..

Багато хто говорить про здоров’я нації, здоровий спосіб життя, але здоров’я нації починається з вагітної жінки і з тієї маленької дитини, яка гратиметься на цьому майданчику. Більше того, цей дитячий майданчик є місцем розвитку дитини, а також місцем спілкування матерів, бабусь.

Та пройшло не так багато часу – і в парку багато чого змінилося. Не впізнати дитячих атракціонів – всі вони обписані, дошки одірвані, лавочки зламані, урни для сміття погнуті, сміття розкидане по всьому парку ( хоча урни майже біля кожної лавочки), окремих гойдалок взагалі не стало. Хтось навіть поцупив тротуарну плитку. А коли вже готувався цей матеріал, то у парку сталася ще одна прикра подія- невідомі розмалювали макет військового катера.

Працівники «Благоустрою» не встигають ремонтувати лавочки, відновлювати тротуар. До свята Перемоги лавочки відремонтували, плитку поклали. Тож давайте берегти те, що зроблене для наших дітей і онуків, особливо це стосується молоді, яка любить «відпочивати» в цьому парку по ночам.

Замисліться над тим, невже після вас, як після варварів, залишаться лише розвалені дитячі майданчики?!

Невже ми варвари?

Невже ми варвари?

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.