Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Зі святом, працівники банків Богодухівщини!

Опубликована 20-05-2011, 10:23 в розділ Богодухів » Життя міста
  • 0
День банківських працівників відзначається в Україні щорічно 20 травня (Указ Президента України від 06.03.04 № 316/04).
За роки незалежності в Україні побудована сучасна кредитно-фінансова система, впроваджена національна грошова одиниця, забезпечена її стабільність. Національний банк України створив електронну систему проведення розрахунків між банківськими установами і суб’єктами господарювання, казначейство, інші установи, організації та підприємства, які забезпечують повноцінне функціонування системи банків країни.
Тож у цей святковий день вітаємо усіх банківських працівників Богодухівщини з професійним святом. Бажаємо подальших успіхів, розвитку і процвітання вашої справи, творчих сил та наснаги. Нехай ваша робота і надалі буде ясним променем, що освітлює будні і свята нашого суспільства. Міцного вам здоров’я, великого людського щастя, миру, злагоди та втілення всіх ваших намірів у життя.
Зі святом, працівники банків Богодухівщини!


Головний пріоритет – клієнт

Жінки на світлині – це працівниці Богодухівського відділення філії «Харківського ГРУ ПАТ КБ «ПриватБанк». (Справа наліво): О. В. Скоропадська – керуючий, А. Ю. Дейнеко - старший спеціаліст з обслуговування фізичних осіб, О. Г. Здорик - старший спеціаліст по роботі з кредитними картками. Коли б не зайшов до відділення банку, завжди відчуваєш їхнє щире ставлення і професійність.
Також у цьому відділенні працює Н. Г. Кривенко, завідуюча касою, та В. І. Денисенко, касир-операціоніст. Колектив хоча і невеликий, однак уваги і сили вистачить на кожного клієнта. Головним девізом у своїй роботі вважають доброзичливість і взаєморозуміння з клієнтом.
Зі святом, працівники банків Богодухівщини!


Її зброя – усмішка

І. М. Пугач, заступник начальника з питань роздрібного бізнесу Богодухівського відділення ХОД АТ «Райффайзен Банк Аваль», завжди зустрічає клієнтів банку доброзичливим поглядом і з посмішкою на вустах. Взагалі, у системі банківської справи жінка працює майже все життя. У цьому ж відділенні вона з 2003 року, обслуговує фізичних осіб по всіх видах послуг. Ірина Миколаївна переконана, що кожному клієнту банку необхідно посміхатися. Адже посмішка - це якість обслуговування.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.