Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Стипендія «Надія Богодухова»

Опубликована 17-02-2010, 22:01 в розділ Богодухів » Життя міста
  • 68
Стипендія «Надія Богодухова»
Днями пройшло урочисте привітання стипендіатів міської ради «Надія Богодухова». Учні, які за підсумками 2009 року визнані кращими з кращих у навчальній, мистецькій, спортивній діяльності, отримали від міського голови посвідчення стипендіатів і першу стипендію ( яка, до речі, тепер становитиме 100 грн.).
На свято, крім стипендіатів,були запрошені їхні батьки, наставники,начальники відділів райдержадміністрації: освіти – Б.М.Яковлєв, культури і туризму – А.М.Волошко, з питань фізичної культури і спорту – В.М.Лобойко.
Хто ж вони, стипендіати?

У номінації «Інтелектуальний потенціал
Богодухова» перемогу отримали Віктор Зирянов – учень 11 класу Богодухівського колегіуму №2 і Олександр Тєкоєв – учень 9 класу Богодухівської гімназії №1.


Віктор Зирянов належить до числа кращих учнів колегіуму, має глибокі знання з усіх предметів, неодноразовий переможець ІІ етапу всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови, географії, історії, біології, активний учасник всеукраїнського інтерактивного конкурсу «Колосок», шкільних, районних заходів. Неодноразово нагороджувався грамотами Богодухівської районної державної адміністрації, відділу освіти за активну участь у суспільному житті району, наполегливість у навчанні.
Віктор працює над науково-дослідницькою роботою з біології «Рідкісні лікарські рослини та їх терапевтична дія» на відділенні хімії, біології, екології та агрохімічних наук в малій академії наук України, посів І місце в конкурсі-захисті екологічних проектів.
Юнак має активну життєву позицію, є членом президентської служби колегіуму.
Планую успішно пройти ЗНО, – говорить Віктор. - Адже у мене є найпотаємніша мрія, якої я прагну. Тож по закінченні 11-го класу планую подати документи до кількох споріднених вузів. Вірю, що моя мрія і мрія моїх батьків справдиться
.Олександр Тєкоєв протягом багатьох років є постійним учасником і призером різноманітних конкурсів і олімпіад, інтелектуальних турнірів, у тому числі: «Кенгуру» - міжнародного конкурсу юних математиків, учнівських предметних олімпіад з хімії, географії, фізики.

Олександр має високий рівень знань з основних предметів навчання, відвідує гуртки, постійно займається самоосвітою. Сумлінно ставиться до виконання громадських доручень ( керує спортивною комісією шкільного парламенту),активний у громадському житті класу та гімназії.
Скромний, товариський, врівноважений, користується повагою вчителів, має авторитет серед гімназистів.
Я дуже люблю біологію, фізику, географію, хімію, і по закінченні школи планую вступити до вищого навчального закладу.
У номінації «Мистецький потенціал Богодухова»
перемогу отримали:

Ірина Гудкова, учениця 6 класу відділу образотворчого мистецтва, Вікторія Демченко, учениця 8 класу відділу сольного співу Богодухівської дитячої музичної школи ім.В.Т.Борисова.
Ірина здібна до малювання, любить не лише живопис і рисунок, але й прекрасно справляється зі скульптурною діяльністю, добре володіє аплікацією. Вона уміло виготовляє батик, ліногравюри, ксилографії. Цікавиться історією мистецтва. Протягом багатьох років – відмінниця школи. Мріє стати художником, тому бере участь у різних виставках-конкурсах малюнків – районних, обласних і всеукраїнських, де вона неодноразово виборювала перемогу.
У 2009 році нагороджена грамотою відділу культури і туризму Богодухівської РДА, а також грамотами, дипломами і цінними подарунками за перші місця у різних творчих конкурсах.
Найвизначнішою особистістю для мене є художник Леонардо да Вінчі. Більш за все на світі я мрію стати відомою художницею.
Вікторія Демченко в Богодухівській дитячій музичній школі імені В.Т.Борисова навчається по класу акордеону та сольного співу (як предмету за вибором) з 2002 року.

Учениця володіє низьким голосом народного плану з достатнім діапазоном, музична, дуже емоційна, пластична.
Любить музику, вміє працювати самостійно, обов’язкова і відповідальна, уважна, дисциплінована, скромна, доброзичлива, працелюбна, розумна, старанна, з нею легко і приємно працювати, бачити від цієї учениці віддачу.
Бере активну участь у різних концертах у місті, районі, області, має дипломи лауреата міжнародних та всеукраїнських конкурсів та фестивалів.
Неодноразовий стипендіат Харківської облдержадміністрації «Надія Слобожанщини».
Дівчинка дуже старанна і не зупиняється на досягнутому, адже мріє про ще більші здобутки.
- З музикою я нероздільна з дитинства, тож мрію вступити до вищого навчального закладу, пов’язаного з музикою. Вірю, що моє імя обов’язково прославить Богодухівщину. До речі, Вікторія цього року отримала І місце на Сорочинському ярмарку, перемогла у всеукраїнському конкурсі «Музи діти», стала стипендіатом Харківської ОДА «Надії Слобожанщини», брала участь в гала-концерті «Таланти Слобожанщини».
У номінації «За значні спортивні досягнення» стипендії призначені:
Максиму Касяненку
, вихованцеві відділення легкої атлетики Богодухівської ДЮСШ. Він навчається у 9-б класі Богодухівської гімназії №1, у спортивній школі тренується на відділенні легкої атлетики четвертий рік. За цей період досяг значних успіхів у спорті. Неодноразовий переможець та призер районних та обласних змагань з легкої атлетики. Має третій дорослий розряд зі стрибків у висоту. Його найбільше досягнення – 170 см. Бере участь у всіх заходах гімназії. Наполегливий, трудолюбивий, старанний, має авторитет серед друзів.
Дмитру Кочнєву, вихованцеві відділення легкої атлетики Богодухівської ДЮСШ. Хлопець навчається у 9-б класі Богодухівської гімназії №1. до спортивної школи прийшов у першому класі і до сьогодні тренується на відділенні легкої атлетики. За цей час досяг значних успіхів. Неодноразовий переможець і призер районних та обласних змагань з легкої атлетики. Має другий дорослий розряд зі стрибків у висоту з найкращим результатом 175 см. Спокійний, цілеспрямований, підтримує добрі стосунки з товаришами, за що вони його поважають. Своє майбутнє мріє пов’язати зі спортивною діяльністю.
Касяненко Максим :
- Я дуже мрію потрапити на Олімпіаду – 2020 року, до цього у найближчій перспективі виконаю норматив на кандидата в майстри спорту.
Кочнєв Дмитро (зліва):
- Моя найбільша мрія – побити рекорд Богодухівщини зі стрибків у висоту. Мій власний рекорд – 1м 75 см. Найвищу висоту свого часу взяв С. Соловей – 2м 20см.


Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.