Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Поруч чи ні?

Опубликована 13-05-2011, 19:00 в розділ Богодухів » Життя міста
  • 0
13 травня. Звичайний день у нашому житті. Дехто звернув увагу, що це п’ятниця 13, але у світі цей день знають, як День пам’яті загиблих від СНІДу, тому під патронатом Богодухівського РЦСССМД з участю волонтерів Богодухівського професійного аграрного ліцею у місті була проведена акція на підтримку жертв СНІДу. Волонтери розповсюджували рекламно – профілактичну літературу в центрі міста: у міському парку, біля магазину „Елітан”, на міському ринку, пояснювали мешканцям міста шляхи розповсюдження цієї страшної хвороби та як запобігти інфікування. На щастя, в нашій державі немає збройних суперечок, але люди продовжують гинути внаслідок різного роду хвороб, в тому числі і від СНІДу. На сьогоднішній день в державі в цілому це 20891 людина, в Богодухові – це 4 людини. Але це офіційно зареєстрованих, а яка ця цифра справжня?

В Богодухові на 01.04.2011 на офіційному обліку знаходиться 14 осіб, ще 2 – на уточненні діагнозу. Скільки це? Багато чи мало? Але в минулому році їх було 12, а ще торік 10.

Якщо раніше основним шляхом розповсюдження ВІЛ – інфекції вважався переважно ін’єкційний, то на сьогоднішній день фахівці відзначають, що це – незахищені статеві стосунки. А якщо врахувати ставлення сучасної молоді до статевих стосунків, то знову виникає питання: поруч проблема інфікування чи ні?

Тому я вважаю, що сучасна людина не може дозволити собі таку розкіш, як залишатись неосвіченою. Від рівня нашої обізнаності залежить не тільки наше здоров’я, а іноді й життя.

Тому і проходять, і будуть проходити в майбутньому у нашому місті подібні акції, щоб ця проблема, проблема інфікування ВІЛ, ніколи не стала вашою, і допомагатимуть в цьому вам наші діти – волонтери Богодухівського професійного аграрного ліцею.

Поруч чи ні?

Поруч чи ні?Практичний психолог
Богодухівського професійного аграрного ліцею
Єрмолаєва О.П.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.