Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


ТОЛОКА на вулиці Пролетарській

Опубликована 23-04-2011, 20:22 в розділ Богодухів » Життя міста
  • 0
ТОЛОКА на вулиці Пролетарській


Толока є давнім українським звичаєм. Її організовували на селі для виконання термінових робіт, що вимагали значної кількості осіб: збирання врожаю, вирубування лісу, спорудження будинків, спільний випас худоби тощо. Іноді толоку використовували для проведення громадських робіт (будування церков, шкіл, читалень, доріг тощо). У толоці односельчани брали участь, тобто працювали толокою (спільно, разом), добровільно й задарма, не потребуючи плати за свою працю.

Саме такий захід був проведений 23 квітня жителями вул.. Пролетарської. Протягом багатьох років чудовий яр, що знаходиться на перехресті цієї вулиці та провулку Північного, закидався всіма бажаючими сміттям та іншими відходами. Пройти стежиною стало неможливо, бридкий запах, гнилий бруд. Саме це і змусило жителів організувати толоку. Завдяки депутату міськради Зіньковської З.М., квартальної Петрової О.М. і був організований трудовий суботній день. Жителі вулиці відгукнулися на такий захід, і завдяки родинам Кочетових, Шульгань, Балюк, Світличних, Нікольнікових, Макаренко, Лещенко, Кохан, Борзик, Коваль було вичищено яр від скла, сухих гілок та іншого бруду.

Основною причиною утвореного звалища є те, що людям нікуди зносити сміття. Звернувшись до начальника КП « Богодухівжитло» Ярошенко Н.М. це питання-встановлення контейнера, буде вирішене в найкоротший час.

Тому хочемо сказати всім «Чистота в оселі, на вулиці- чистота в душі», тож приєднуйтесь, шановні Богодухівчани!!!

Учасники толоки

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.