Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Перевізник змінився. Проблеми залишилися

Опубликована 16-04-2011, 10:36 в розділ Богодухів » Життя міста
  • 0
Не так давно повідомлялось про те, що на теренах району змінився авто перевізник. Але поряд з цим проблеми з автобусним сполученням, особливо на приміських маршрутах, залишилися. Про це говорять телефонні дзвінки і листи читачів. Можна сказати, незадовільна ситуація склалася на таких, як «Богодухів – Петропавлівка», «Богодухів – Ів.Шийчино» та ін. І, взагалі, чесно сказати, на всіх маршрутах мають місце зриви.

З чим це пов’язано і які є шляхи вирішення проблемних ситуацій – розмова з начальником відділу розвитку інфраструктури РДА О.В.Кириченко.
- Так, дійсно, у лютому в Богодухівському районі змінився перевізник, який обслуговує автобусні маршрути, - розпочала розмову Ольга Вікторівна. – Переможцем конкурсу з визначення перевізника на приміських і міжміському маршрутах стало ТОВ «АВТО – Ові». На даний час це основний пасажироперевізник району. Обслуговує 9 приміських і міжміський маршрут «Богодухів-Харків». До речі, хочу зауважити, що це один з найбільших перевізників області, рухомий склад якого складається переважно з сучасних, комфортабельних автобусів.

- Ольго Вікторівно, Ви назвали лише «плюси» підприємства. А які воно має «мінуси»?
- Як уже згадувалося, мають місце зриви на приміських маршрутах. У перевізників і жителів сільських населених пунктів «своя правда». Пасажири нерідко самі чи групами однодумців дістаються до міста зручним для них способом – винаймають транспорт, викликають таксі або дістаються «попутним» транспортом. У свою чергу, автоперевізник, зачасту, виїжджає у село і з села напівпорожнім. При цьому витрачаючи чималі суми на паливно-мастильні матеріали. Тому хотілося б звернутися до пасажирів сільських населених пунктів: підтримайте автоперевізника, який вас обслуговує.

Інколи, буває, навпаки: автобус виїжджає з села настільки «забитий», що, як кажуть, яблуку ніде впасти.

Поряд з цим не можу не сказати і про такий факт. Оскільки наші сільські дороги (ні для кого не секрет) у вкрай незадовільному стані, то авто- перевізник надає для сільських маршрутів переважно некомфортабельний транспорт малої і середньої місткості.

Як «мінус» хочу також відзначити немало важливий факт: підприємство сплачує податки за місцем реєстрації, тобто не в нашому районі.

- Ольго Вікторівно, Ви розповіли лише про одного автоперевізника, нового. А хто з місцевих перевізників працює на приміських маршрутах?
- Уже не один рік поспіль приміські маршрути обслуговує ФОП Дубонос Н.В., ФОП Цюпка В.Г.

Користуючись нагодою, хочу подякувати всім автоперевізникам району – ТОВ «АВТО - Ові», ТОВ «Вікінг Авто», КП «Благоустрій», ФОП Дубонос Н.В.,ФОП Цюпка В.Г. – за постійну участь у суспільному житті району.

Сподіваюсь, що разом з автоперевізниками району ми намагатимемось вирішити усі наболілі для сільських пасажирів проблеми.
- Дякую за інтерв’ю.


Перевізник змінився. Проблеми залишилися

Ось таким комфортабельним автобусом тепер можуть скористатися всі жителі міста. Автобус розрахований на 49 місць, здійснює у день чотири рейси за маршрутом «Богодухів-Харків».
Як зазначає мешканка Богодухова Наталія Рубан (фото ), хоч у м. Харків доводиться їздити не часто, та все ж приємніше здійснювати дальню поїздку в комфортному автобусі

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.