Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Разом – на боротьбу з чумою століття

Опубликована 9-02-2010, 22:46 в розділ Богодухів » Життя міста
  • 0
Разом – на боротьбу з чумою століття


Разом – на боротьбу з чумою століття


Разом – на боротьбу з чумою століття


Минулої п’ятниці, 5 лютого, у читальному залі центральної районної бібліотеки пройшло друге засідання Богодухівської міської координаційної ради проекту за напрямком «Посиленя координації та розробки політики з профілактики ВІЛ - СНІДу». Крім членів координаційної ради на заході були присутні керівник проекту Л.В. Біломитцева і регіональний координатор проекту В.Д. Мірошник.
На засіданні обговорювалося багато питань з даної теми, зокрема про визнання ключових та потенційних партнерів на місцевому рівні, яких планується залучити до реалізації проекту; про визначення індивідуальних особливостей у специфіці розвитку епідемії ВІЛ – СНІД, які характерні безпосередньо для нашого міста та ін.
З питань порядку денного інформувала секретар міської координаційної ради Про проблему ВІЛ – СНІДу на Богодухівщині розповіла Л.І. Рогинська. Свої думки висловили члени ради – О.П. Єрмолаева, практичний психолог професійного аграрного ліцею, В.І. Невинна, практичний психолог мобільної психологічної служби відділу освіти РДА, О.В. Рубанник, головний спеціаліст відділу освіти РДА, лікар – інфекціоніст В.В. Промута (інтерв’ю з ним на 2-й сторінці).
Лариса Валентинівна і Віктор Борисович цікаво і змістовно розповіли про мету проекту, поділилися враженнями про його впровадження.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.