Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Справжній патріот Богодухова

Опубликована 8-04-2011, 09:27 в розділ Богодухів » Життя міста
  • 0
Справжній патріот Богодухова


Лідію Гаврилівну Шевченко по праву можна назвати справжнім патріотом рідного Богодухова. Коли б не проходив по площі Театральній, завжди помічаєш як вона дбає про чистоту своєї місцевості. І подумки мислиш, що тут живе хороша господиня. Майже тридцять років Л. Г. Шевченко піклується про благоустрій не лише своєї прибудинкової території, а й про прилеглу територію до парку «Перемога».

Її активності не має меж. Протягом усього життя жінка посідає активну життєву позицію. Вона завжди була на лідерських позиціях і на роботі, і постійно брала активну участь у виборчих кампаніях, і обиралася членом виборчої комісії. І навіть сьогодні, незважаючи на свій вік, Лідія Григорівна все ж така енергійна і непосидюча.

- Насамперед, від нас, жителів, залежить порядок і чистота на вулицях, на яких ми проживаємо, - говорить Л. Г. Шевченко. – Якщо ми будемо зразково поводитись, не засмічуватимемо, не битимемо нічого і не ламатимемо, то в нашому рідному місті буде порядок і чистота. Коли посадимо біля своїх будинків живі квіти і доглядатимемо за ними, то всюди стане затишно і красиво. Якщо кожен триматиме в порядку свою місцевість, то буде скрізь охайно. Все залежить від нас, тому що ми – на своїх вулицях господарі. Треба бути активними, відповідальними, бережливими, старанними.
Отож старайтеся! Все залежить від нас.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.