Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


По слідам чорного снігу

Опубликована 22-03-2011, 22:32 в розділ Богодухів » Життя міста
  • 0
28 січня поточного року мешканці вулиць Залізничної та Привокзальної Слобідки, м. Богодухова, були неприємно здивовані незвичним природним феноменом – поверхня снігу була незвичного темно-сірого кольору. Як з’ясувалось в ході проведеної прокуратурою Богодухівського району перевірки, нічого природного у цьому явищі не було.

Одним з завдань органів прокуратури являється нагляд за дотриманням природоохоронного законодавства, при цьому при здійсненні нагляду у прокуратура наділена координаційними повноваженнями – можливістю залучати інші перевіряючи органи до проведення відповідних перевірок. В даному випадку до перевірки залучались також СЕС Богодухівського району та управління екологічної інспекції і промислового нагляду у Харківській області.

Згідно спільних висновків проведених досліджень встановлено, що джерелом забруднення стали викиди котельної рибного заводу, розташованого у цій місцевості. Продукти згорання палива котельні - оксид вуглецю та діоксиду сірки – входять до складу звичайної сажі, яка накопичується на внутрішніх стінках труб і не несе особливої небезпеки, однак в даному випадку ці речовини опинились в атмосфері і осіли на сніг вздовж прилеглих вулиць.

За результатами перевірки службові особи рибного заводу були притягнуті до адміністративної відповідальності у вигляді штрафів за порушення природоохоронного законодавства, а заводу нараховані штрафні санкції за забруднення атмосфери. Тож є надія, що в подальшому ці заходи запобігнуть виникненню таких «природних феноменів».


Помічник прокурора
Богодухівського району
юрист 1 класу
В.Іванців

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.