Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА




РЕКЛАМА


Попередження про знеструмлення населених пунктів, 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 22 - 23 - 25 - 26 - 29 - 30 - 31 серпня, 1 - 2 вересня

Опубликована 31-07-2016, 20:17 в розділ Богодухів » До уваги Богодуховців
  • 85

Попередження про знеструмлення населених пунктів, 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 22 - 23 - 25 - 26 - 29 - 30 - 31 серпня, 1 - 2 вересня

Богодухівський РЕМ повідомляє, що в зв’язку з виконанням планових робіт по ремонту повітряних ліній та трансформаторних підстанцій будуть знеструмлені наступні населені пункти та вулиці: з 9-00 до 17-00 години.

 

Дата ремонту

Найменування населеного пункту, найменування вулиці

01.08.16

 

х.Бондарі;

с.Сухини вул.Молодіжна, вул.Сонячна, вул.В.Праці;

с.Хр.Микитівка вул.Шкільна;

с.Заброди вул.Центральна.

02.08.16

 

с.Марїне;

с.Першотравневе;

с.Деркачі;

с.Н-Українка.

03.08.16

 

с.Кіяни;

х.Павлово;

с.Мерло вул.Пісочін, вул.Курили, вул.Північна.

04.08.16

м.Богодухів вул.Козацка, вул.Проїзд Дачний, вул.Грайворонська, вул.Г.Сковороди, пров.Покровський поділ, вул.Космічна, вул.Українська, вул.Замісцева, вул.Пушкіна 49-79, пров.Пушкіна, пров.Ведєнічева, пров.Грінченка, вул.Пролетарська, пров.Пролетарський, пров.Північний, ул.Катукова 6, 6А-63, вул.К-Маркса, пров.Зелений, вул.Замісцева, пл.Праці, вул.Загорулько, пров.Тупий, пров.Байдукова, вул.Гагаріна, вул.Охтирська 56-141, пров.Залиманівський, вул.Д-Бєдного 66-109, вул.Покровська 110-134, вул.Садовий Яр1-14;

с.Лесківка;

с.Палянишники.

05.08.16

 

с.Сухини вул.Молодіжна, вул.Сонячна, вул.В.Праці, вул.Данілова, вул.Гагаріна;

х.Бабаки.

08.08.16

 

с.Марїне;

с.Першотравневе;

с.Деркачі;

с.Сінне вул.Урожайна;

х.Короткий;

с.Кіяни.

09.08.16

 

м.Богодухів вул.Козацка, вул.Проїзд Дачний, вул.Грайворонська, вул.Г.Сковороди, пров.Покровський поділ, вул.Космічна, вул.Українська, вул.Замісцева, вул.Пушкіна 49-79, пров.Пушкіна, пров.Веденичева, пров.Грінченка;

с.Сінне вул.Довга, вул.Урожайна, вул.Партизанська, вул.Урожайна.

10.08.16

 

с.Сухини;

с.Кіяни;

с.Скосогорівка вул.Відродження;

х.Бондарі;

с.Гути;

с.Первухінка.

11.08.16

 

с.Лозова вул.Горна, вул.Кулініча;

с.Крисино вул.Набережна, вул.Центральна (частково), вул.Кузнецова;

с.Павлівка вул.Ватутіна;

с.Скосогорівка ул.Відродження.

12.08.16

с.Сухини вул.Молодіжна, вул.Сонячна, вул.В.Праці, вул.Данілова;

х.Яблучне;

х.Комарі.

15.08.16

х.Яблучне;

с.Скосогорівка ул.Відродження;

с.Сінне вул.Урожайна;

с.Шигимажино.

 

16.08.16

с.Марїне; с.Першотравневе; с.Деркачі;

с.Н-Українка;

х.Короткий;

с.П-Микитівка вул.Терезова, пров.3й Кривузянський.

17.08.16

с.С-Баланівка вул.Зелена, вул.Садова, вул.Сонячна;

с.Ріпки вул.Зелена;

с.Сінне вул.Урожайна;

х.Короткий;

с.Сухини;

с.Кіяни;

с.Скосогорівка вул.Відродження;

х.Бондарі.

18.08.16

с.Леськівка;

с.Мерло вул.Пісочін, вул.Курили, вул.Північна;

с.Н-Українка.

19.08.16

с.Кіяни;

с.Сінне вул.Урожайна;

с.Шигимажино.

22.08.16

с.Скосогорівка ул.Відродження;

с.Кіяни;

х.Комарі;

с.П-Микитівка вул.Терезова, пров.3й Кривузянський;

х.Павлово.

23.08.16

х.Яблучне;

с.Сухини вул.Молодіжна, вул.Сонячна, вул.В.Праці;

с.Гути;

с.Первухінка;

с.Губарівка.

25.08.16

с.Хр.Микитівка вул.Шкільна, вул.Західна вул.Захарова, вул.Комунарів;

с.Губарівка;

с.Гути вул.Жовтнева, вул.Соснова, пров.Жовтневий, пров. Сосновий, пров.Ветеринарний;

с.Сухини вул.Молодіжна, вул.Сонячна, вул.В.Праці.

26.08.16

м.Богодухів вул.Козацка, вул.Проїзд Дачний, вул.Грайворонська, вул.Г.Сковороди, пров.Покровський поділ, вул.Космічна, вул.Українська, вул.Замісцева, вул.Пушкіна 49-79, пров.Пушкіна, пров.Ведєнічева, пров.Грінченка, вул.Пролетарська, пров.Пролетарський, пров.Північний, ул.Катукова 6, 6А-63, вул.К-Маркса, пров.Зелений, вул.Замісцева, пл.Праці, вул.Загорулько, пров.Тупий, пров.Байдукова, вул.Гагаріна, вул.Охтирська 56-141, пров.Залиманівський, вул.Д-Бєдного 66-109, вул.Покровська 110-134, вул.Садовий Яр 1-14  с.Лесківка;

с.Палянишники;

с.Губарівка;

с.Гути вул.Жовтнева, вул.Соснова, пров.Жовтневий, пров. Сосновий, пров.Ветеринарний.

29.08.16

с.Сухини;

с.Кіяни;

с.Скосогорівка вул.Відродження;

х.Бондарі;

м.Богодухів вул.Індустріальна.

30.08.16

с.Марїне;

с.Першотравневе;

с.Деркачі;

с.Сінне вул.Урожайна;

с.Дмитровка вул.Шевченко;

с.Миролюбівка;

с.Веберівка.

31.08.16

с.Марїне;

с.Першотравневе;

с.Деркачі;

с.Павлівка вул.Ватутіна, вул.Центральна, вул.Лугова.

01.09.16

с.Хр.Микитівка вул.Західна вул.Захарова, вул.Комунарів, вул.Радянська;

с.Мерло вул.Пісочін, вул.Курили, вул.Північна;

с.П-Микитівка вул.Терезова, пров.3й Кривузянський;

с.Миролюбівка;

с.Веберівка.

02.09.16

с.Палянишники;

с.Мерло вул.Пісочін, вул.Курили, вул.Північна;

с.П-Микитівка вул.Терезова, пров.3й Кривузянський;

с.Леськівка вул.Шевченко.

За додатковою інформацією звертайтеся до чергового диспетчера РЕМ за телефонами: 05758-3-22-04, 3-32-38, 067-542-13-12.

 

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.