Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА




РЕКЛАМА


Попередження про знеструмлення населених пунктів, 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 листопада

Опубликована 1-11-2015, 15:14 в розділ Богодухів » До уваги Богодуховців
  • 0

Попередження про знеструмлення населених пунктів, 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 листопада

Богодухівський РЕМ повідомляє, що в зв’язку з виконанням планових робіт по ремонту повітряних ліній та трансформаторних підстанцій будуть знеструмлені наступні населені пункти та вулиці:  з 9-00 до 17-00 години

Дата ремонта              Наименование населенного пункта, наименование улицы

02.11.15        с.Максимівка (школа).

03.11.15        с.Крисино вул.Робоча.

04.11.15        с.Хр.Микитівка; с.Гути, с.Первухінка.

05.11.15       с.Крисино вул.Робоча, вул.Набережна; с.Куп'єваха; с.Миролюбівка; с.Карлівка вул.Молодіжна, вул.Первухінська, вул.1Травня.

06.11.15        с.Максимівка; с.Губарівка пров.Колгоспний, вул.Первухінська 108-146; с.Кручик вул.Шевченко, вул.Чапаєва, пров.Шкільний, вул.Лісна, вул.Зелена.

09.11.15        м.Богодухів вул.Суворова, вул.Харківська набережна; с.Ів.Шейчино вул.Ватутіна, вул.Червоноармійська, вул.Лугова, вул.Зелена; с.Щербаки; с.Матвіївка вул.Чумачанська, вул.Молодіжна.

10.11.15        с.Таверовка; с.Кленове вул.Леніна, вул.Молодіжна, вул.Заводська, вул.Конопельця; с.Гути, с.Первухінка; с.Павлівка вул.Жовтнева, вул.Берегова, вул.Лугова, вул.Пісчана, вул.Висока пров.Ватутіна, пров.Лісний, вул.Шкільна, вул.Ватутіна.

11.11.15        с.Ч-Нива, с.Скосогорівка вул.Ювілейна, 70р Жовтня, вул.Червоножовтнева; х.Остров; с.Матвіївка вул.Молодіжна; с.Олександрівка вул.Товаченкова, вул.Чапаєва, вул.Радянська, вул.Шевченко,; вул.Степова, вул.Жовтнева; с.Марїно вул.Чапаєва, вул.Харківська.

12.11.15        м.Богодухів вул.Руднєва 151-173, вул.Харківська 270-274, вул.Охтирська 1-67, пров.Дригала, пров.П'ятикутный, вул.Чкалова, пров.Чкалова, пров.Краснокутський, вул.Байдукова, пров.Охтирський; с.Павлівка пров.Ватутіна, вул.Жовтнева, вул.Шкільна, вул.Берегова, пров.Лісний, вул.Лугова.

13.11.15        с.Губарівка пров.Харківський, вул.Північна; м.Богодухів вул.Руднєва 32-88, 177-191, пров.Руднєва, вул.Ватутіна, вул.Комарова, вул.Щербакова, вул.Куйбишева, вул.17 Партзїзду, пров.Лісний, пров.17 Партзїзду, вул.Заводська, пров.Заводський, пров.Вокзальний, вул.Привокзальна слободка, вул.Урицького 36, вул.Охтирська (Метео).

16.11.15        с.Шарівка вул.Радянська, вул.Семирічки, вул.Фіалковського; с.К-Івани, с.В-Івани вул.Шевченко, вул.Миру, х.Комарі.

17.11.15        с.Горького; с.Куп'єеваха вул.Радянська; с.Курили; с.Сінне вул.Будьоного.

18.11.15        с.Ч-Нива; с.Куп'єеваха вул.Радянська.

19.11.15        с.Горького; с.К-Івани, с.В-Івани вул.Шевченко, вул.Миру, х.Комарі.

20.11.15        с.Петропавловка вул.Дачна, вул.Визволителів; с.Губарівка пров.Харківський, вул.Північна; м.Богодухів вул.Харківська, вул.Оверченко, пров.Оверченко, пров.Харківський, вул.Руднєва.

23.11.15        с.Першотравневе вул.Щорса, вул.Гагаріна, пров.Першотравневий; с.Олександрівка вул.Чапаєва, вул.Радянська, вул.Шевченко; с.Кручик вул.Шевченко, вул.Чапаєва, пров.Шкільний, вул.Лесна, вул.Зелена; с.Таверовка; с.Кленовое вул.Леніна, вул.Молодіжна, вул.Заводська, вул.Конопельця.

24.11.15        с.Шарівка; с.В-Івани вул.Миру 31-52.

25.11.15        с.Першотравневе вул.Щорса, вул.Гагаріна, пров.Першотравневий; с.Олександрівка вул.Чапаєва, вул.Радянська, вул.Шевченко; с.Кручик вул.Шевченко, вул.Чапаєва, пров.Шкільний, вул.Лісна, вул.Зелена; с.Ч-Нива.

26.11.15        с.Шарівка вул.Набережна; с.Таверовка; с.К-Івани, с.В-Івани вул.Шевченко, вул.Миру, х.Комарі; с.Заброди вул.Набережна, вул.Нова, вул.Молодіжна, вул.Лісна; м.Богодухів вул.Москаленки.

27.11.15        м.Богодухів вул.Руднєва 32-88, 177-191, пров.Руднєва; с.Петропавлівка вул.Дачна, вул.Визволителів; с.Павлівка вул.Лугова, вул.Жовтнева 51-59; с.Губарівка вул.Шкільна, вул.Сільска, вул.Нагорна, вул.Жовтнева; с.Максимівка вул.Харківська, вул.Щорса, вул.Будьоного, вул.К-Лібнехта.

За додатковою інформацією звертайтеся до чергового диспетчера РЕМ за телефонами: 05758-3-22-04, 3-32-38, 067-542-13-12.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.