Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА




РЕКЛАМА


Попередження про знеструмлення населених пунктів, 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 23 - 24 - 25 - 26 - 29 - 30 - 31 грудня

Опубликована 30-11-2014, 21:03 в розділ Богодухів » До уваги Богодуховців
  • 0

Попередження про знеструмлення населених пунктів, 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 23 - 24 - 25 - 26 - 29 - 30 - 31 грудня

Богодухівський РЕМ повідомляє, що в зв’язку з виконанням планових робіт по ремонту повітряних ліній та трансформаторних підстанцій будуть знеструмлені наступні населені пункти та вулиці:  з 9 до 17 години

Дата ремонта

Наименование населенного пункта, наименование  улицы

01.12.14

с.Шейчино ул.Набережная, с.Заброды ул.Центральная, пер.Полевой; х.Байрак ул.Освободителей, ул.Садовая; с.Курилы ул.Курилы; с.Мерло ул.Крымская, ул.Молодежная

02.12.14

с.Ульяновка ул.Гагаина, ул.Тихонова; г.Богодухов ул.Дерегуза; с.Сухины ул.Молодежная, ул.Гагарига, ул.Данилова, ул.Мира, с.Яблочное ул.Полевая, с.Скосогоровка ул.Ленина; с.Павлово ул.Красноармейская, ул.Советская, ул.Октябрьская, с.Кияны ул.Школьная, ул.Космическая, ул.Восточная, ул.Первомайская, ул.70 лет Октября, с.Бондари ул.Газопроводная, пер.Колхозный

03.12.14

с.Ульяновка ул.Гагарина, ул.Тихонова; с.Лесковка ул.Шевченко, с.Зарябинка ул.Ленина

с.Балабановка ул.Школьная, ул.Комсомольская, ул.Мира, ул.Советская, ул.Октябрьская; с.Ч.Нива ул.Мира, ул.Молодежная, ул.Ветеранов труда, ул.Советская, ул.Ленина, ул.Мичурина, пер.Садовый; с.Петропавловка ул.ул.Зеленая, ул.Дачная, ул.Ленина, пер.Тихий, пер.Луговой; п.Максимовка ул.Молодежная; с.Скосогоровка ул.Юбилейная, ул.Советская, ул.Ленина, ул.Красно-Октябрьская, ул.70 лет Октябрях.Байрак ул.Садовая, ул.Освободителей; х.Остров ул.Новый Остров

04.12.14

с.Ульяновка ул.Ленина,  ул.Школьная; с.Сухины ул.Молодежная; с.Сухины ул.Молодежная, ул.Гагарига, ул.Данилова, ул.Мира, с.Яблочное ул.Полевая, с.Скосогоровка ул.Ленина; с.Павлово ул.Красноармейская, ул.Советская, ул.Октябрьская, с.Кияны ул.Школьная, ул.Космическая, ул.Восточная, ул.Первомайская, ул.70 лет Октября, с.Бондари ул.Газопроводная, пер.Колхозный

05.12.14

г.Богодухов ул.Харьковская, ул.Дерегуса, ул.Матюхина, ул.Заречная, ул.Харьковская, ул.Оверченко, ул.Харьковская, ул.Руднева

08.12.14

г.Богодухов ул.Залимановская, пер.Садовый, ул.Д.Бедного

09.12.14

с.И.Шейчино ул.Сумская; с.Сухины ул.Молодежная; с.Сухины ул.Молодежная, ул.Гагарига, ул.Данилова, ул.Мира, с.Яблочное ул.Полевая, с.Скосогоровка ул.Ленина; с.Павлово ул.Красноармейская, ул.Советская, ул.Октябрьская, с.Кияны ул.Школьная, ул.Космическая, ул.Восточная, ул.Первомайская, ул.70 лет Октября, с.Бондари ул.Газопроводная, пер.Колхозный

10.12.14

г.Богодухов ул.Харьковская, ул.Дерегуса

11.12.14

с.Кручик ул.Залужанская; с.С.Яр ул.Калинина, ул.Димитрова; с.Заброды ул.Центральная, пер.Полевой; с.Москаленки ул.Москаленки, ул.Подлесная

12.12.14

отд.Крупское; с.Репки ул.Куйбышева; с.Сухины ул.Молодежная, ул.Гагарига, ул.Данилова, ул.Мира, с.Яблочное ул.Полевая, с.Скосогоровка ул.Ленина; с.Павлово ул.Красноармейская, ул.Советская, ул.Октябрьская, с.Кияны ул.Школьная, ул.Космическая, ул.Восточная, ул.Первомайская, ул.70 лет Октября, с.Бондари ул.Газопроводная, пер.Колхозный

15.12.14

с.Первухинка ул.ул.Советская, ул.Пролетарская, ул.Совхозная, ул.Центральная, ул.Зеленая; п.Гуты ул.Первухинская, ул.Подлесная, ул.Лесная, пер.Лесной, ул.Щорса, пер.Щорса, туп.Щорса, ул.Шевченко, ул.Ленина, ул.Комсомольская, проезд Ленина, ул.Рабочая, проезд Рабочий, проезд Первухинский, ул.Гагарина, ул.Пионерская, въезд Пионерский; с.Миролюбовка вул.Гайова; с.Байрак, с.Веберовка

16.12.14

с.Крупчино ул.Советская, ул.Харьковская; с.Сухины ул.Молодежная, ул.Гагарига, ул.Данилова, ул.Мира, с.Яблочное ул.Полевая, с.Скосогоровка ул.Ленина; с.Павлово ул.Красноармейская, ул.Советская, ул.Октябрьская, с.Кияны ул.Школьная, ул.Космическая, ул.Восточная, ул.Первомайская, ул.70 лет Октября, с.Бондари ул.Газопроводная, пер.Колхозный

17.12.14

с.Репки ул.Куйбышева, ул.Курортная, ул.Луговая; с.Балабановка ул.Школьная, ул.Комсомольская, ул.Мира, ул.Советская, ул.Октябрьская; с.Ч.Нива ул.Мира, ул.Молодежная, ул.Ветеранов труда, ул.Советская, ул.Ленина, ул.Мичурина, пер.Садовый; с.Петропавловка ул.ул.Зеленая, ул.Дачная, ул.Ленина, пер.Тихий, пер.Луговой; п.Максимовка ул.Молодежная; с.Скосогоровка ул.Юбилейная, ул.Советская, ул.Ленина, ул.Красно-Октябрьская, ул.70 лет Октябрях.Байрак ул.Садовая, ул.Освободителей; х.Остров ул.Новый Остров

18.12.14

с.Первухинка ул.ул.Советская, ул.Пролетарская, ул.Совхозная, ул.Центральная, ул.Зеленая; п.Гуты ул.Первухинская, ул.Подлесная, ул.Лесная, пер.Лесной, ул.Щорса, пер.Щорса, туп.Щорса, ул.Шевченко, ул.Ленина, ул.Комсомольская, проезд Ленина, ул.Рабочая, проезд Рабочий, проезд Первухинский, ул.Гагарина, ул.Пионерская, въезд Пионерский; п.Шаровка ул.Ленина, ул.Папанина, ул.Красноармейская, ул.Пушкина; с.Сухины ул.Молодежная, ул.Гагарига, ул.Данилова, ул.Мира, с.Яблочное ул.Полевая, с.Скосогоровка ул.Ленина; с.Павлово ул.Красноармейская, ул.Советская, ул.Октябрьская, с.Кияны ул.Школьная, ул.Космическая, ул.Восточная, ул.Первомайская, ул.70 лет Октября, с.Бондари ул.Газопроводная, пер.Колхозный

19.12.14

с.Лесковка ул.Шевченко, с.Зарябинка ул.Ленина; п.Гуты ул.Октябрьская; с.П.Никитовка ул.Лесная, ул.Терезова, пер.Росколенский, пер.Кутовый; с.П.Никитовка ул.Лесная, ул.Харьковская; с.П.Никитовка ул.Терезова

23.12.14

п.Гуты ул.Октябрьская, Чапаева; с.Репки ул.Куйбышева, ул.Курортная, ул.Луговая

с.Сухины ул.Молодежная, ул.Гагарига, ул.Данилова, ул.Мира, с.Яблочное ул.Полевая, с.Скосогоровка ул.Ленина; с.Павлово ул.Красноармейская, ул.Советская, ул.Октябрьская, с.Кияны ул.Школьная, ул.Космическая, ул.Восточная, ул.Первомайская, ул.70 лет Октября, с.Бондари ул.Газопроводная, пер.Колхозный

24.12.14

с.И.Шейчино ул.Зеленая, ул.Красноармейская, ул.Луговая, ул.Ватутина; с.Первомайское ул.Октябрьская; с.Марьино ул.Энгельса; с.Первомайское ул.Комсомольская, ул.8-го Марта

25.12.14

с.И.Шейчино ул.Зеленая, ул.Красноармейская, ул.Луговая, ул.Ватутина; г.Богодухов ул.Харьковская, ул.Руднева, пер.Руднева, ул.Дерегуза; с.Лозовая ул.Агрошкольная, ул.Горная, ул.Центральная, ул.Кулинича, ул.Колхозная, ул.Садовая, пер.Центральный; с.Заброды ул.Набережная, ул.Лесная; с.Новоселовское ул.Новая, ул.Набережная

26.12.14

с.П.Никитовка ул.Тельмана, ул.Рабочая, ул.Сытникивского, пер.Яровой; с.Лесковка ул.Шевченко, с.Зарябинка ул.Ленина; г.Богодухов пл.Ленина, ул.Ленина, ул.Кооперативная, пер.Кирова, ул.Набережная, ул.8-го Марта, ул.1 Мая, пер. 1 Мая, ул.Кривоносова, ул.В.Сахно, пер.Тельмана, ул.Ломоносова, пер.8-го Марта, ул.Шевченко, пер.Круглый, ул.Привокзальная Слободка, ул.Шевченко, ул.Ломоносова, ул.Третьяковская, ул.В.Сахно, ул.Мельничная, пер.Вокзальный,

29.12.14

с.П.Никитовка ул.Тельмана, ул.Рабочая, ул.Сытникивского, пер.Яровой;

с.Заброды ул.Набережная, ул.Лесная; с.Новоселовское ул.Новая, ул.Набережная

30.12.14

с.С.Яр ул.Калинина, ул.Димитрова

31.12.14

х.Остров ул.Новый Остров

 

За додатковою інформацією звертайтеся до чергового диспетчера РЕМ за телефонами: 05758-3-22-04, 3-32-38, 067-542-13-12

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.