Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Увага, конкурс!

Опубликована 28-11-2013, 21:45 в розділ Богодухів » До уваги Богодуховців
  • 0

Увага, конкурс!

КУОЗ Богодухівська центральна районна лікарня оголошує конкурс

з відбору орендаторів індивідуально визначеного майна - зовнішніх теплових мереж котельні, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Богодухівського району, які рішенням ХХІХ сесії УІ скликання Богодухівської районної ради від 30.08.2013р № 576-УІ; внесені для здачі в оренду індивідуально визначеного майна - зовнішніх теплових мереж котельні, що розташовані за адресою м. Богодухів, вул. Комарова, 3 які необхідні для подачі теплової енергії від модульної твердопаливної котельної до стаціонарного відділення хірургічного комплексу, харчоблоку, дизельної та кисневої КУОЗ Богодухівська ЦРЛ, які розміщені за адресою м. Богодухів, вул. Комарова, 3. Назване індивідуально визначене майно знаходиться на території КУОЗ Богодухівської ЦРЛ та розташоване за адресою, м. Богодухів вул. Комарова, 3. З стартовим розміром орендної плати 5635 грн.

Для участі у конкурсі необхідно надати наступні документи:

- заява за встановленою формою;

- копії установчих документів претендента;

- інформація про претендента ( документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи працівників які працюють у його штатному складі

( тощо)

- Конкурсна пропозиція подається у запечатаному конверті і має містити цінову пропозицію

Фіксовані умови конкурсу:

1. На протязі опалювального періоду забезпечити можливість своєчасної, безперебійної подачі теплової енергії до лікувального та допоміжних приміщень, розташованих за адресою м. Богодухів, вул. Комарова, 3

2. Мати в наявності вид палива необхідного для забезпечення подачі теплової енергії.

3. Орендар повинен своєчасно здійснювати за свій рахунок ремонт орендованого індивідуально визначеного майна – теплових мереж.

4. Суворо підтримувати правила санітарно-гігієнічних та протипожежних

правил. Вживати заходи для захисту навколишнього природного середовища з метою дотримання екологічних норм експлуатації об'єкта.

Конкурс відбудеться 19 грудня 2013 року о 9.00 год. в приміщенні Богодухівської центральної районної лікарні кабінет44. (поліклінічне відділення)

Кінцевий термін прийняття документів для участі в конкурсі 18 грудня 2013р. включно до 10. 00 год.

Документи надсилати за адресою: Богодухівська центральна районна лікарня, вул. Чернієнко , 13, місто Богодухів, Харківська обл.., 62103.

Телефон для довідок: 3-20-70.

 

Богодухівська центральна районна лікарня

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.