Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Богодухівське БТІ працює у звичному режимі

Опубликована 2-05-2013, 22:19 в розділ Богодухів » До уваги Богодуховців
  • 51

 

Богодухівське БТІ працює у звичному режимі

 

На сьогодні у жителів Богодухова та району виникає багато запитань щодо діяльності КП «Богодухівське БТІ». У  зв’язку з чим хочемо надати роз’яснення.

Комунальне підприємство «Богодухівське Бюро Технічної Інвентаризації» є комунальним підприємством Богодухівської районної ради, засноване на спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Богодухівського району.

КП «Богодухівське БТІ» працює у звичному режимі. Обслуговування відвідувачів проводять фахівці з багаторічним досвідом роботи, щоденно з понеділка по п’ятницю, з 8.00 до 17.00.

Ми надаємо наступні послуги: проведення первинної та поточної інвентаризації, виготовлення технічних паспортів, видача довідок, що містять технічну характеристику об’єктів нерухомого майна, надання інформації з архівних документів за запитами.

Послуги з технічної інвентаризації комунальним підприємством надаються на платній основі. Тарифи затверджені розпорядженням Обласної державної адміністрації від 27.12.2010р.

На сьогоднішній день в комунальному підприємстві залишився архів, в якому містяться документи на об’єкти нерухомості починаючи з 40-х р.р. минулого століття. По цих документах можна точно встановити юридичний статус тієї чи іншої будівлі або споруди, з’ясувати хто був її власником, які зміни чи перепланування здійснювались. В разі виникнення потреби у відновленні документів чи перевірці кількості реальних власників  ви можете звернутися до нас з запитом і отримати вичерпну інформацію.

 

Адреса: м. Богодухів, вул. Міліцейська №2, телефон для довідок: 3-33-69.

 

З повагою,  Л. Сердюк,

начальник КП ”Богодухівське БТІ”

Коментарі:

Додати коментар
  • Группа: Користувачі
  • ICQ:
  • Регистрация: 30.09.2011
  • Статус: Пользователь offline
  • Комментариев: 12
  • Публикаций: 0
^
Я против КП "Богодуховское БТИ" ничего не имею против. Там действительно работают хорошие специалисты.
У меня только один вопрос. Почему на вывеске БТИ указана Богодуховская районная государственная администрация, ведь предприятие коммунальной собственности Богодуховского районного совета? Как то не стыкуется название с вывеской :)
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.