Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА




РЕКЛАМА


Якою податковою соціальною пільгою може скористатись самотня мати?

Якою податковою соціальною пільгою може скористатись самотня мати?Порядок надання податкових соціальних пільг встановлений ст. 169 розділу IV Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VІ (далі – ПКУ). Відповідно до пп. 169.1.1 п. 169.1 ст. 169 ПКУ будь – який платник податку має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги у розмірі, що дорівнює 100 відсоткам розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунок на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року. Згідно із ст. 1 розділу ХІХ ПКУ до 31 грудня 2014 року для цілей застосування пп. 169.1.1 п. 169.1 ст.169 ПКУ 

Про порядок перерахунку податку на доходи фізичних осіб

Про порядок перерахунку податку на доходи фізичних осібОбов’язок роботодавця ‒ податкового агента платника податку здійснити, у т. ч. за місцем застосування податкової соціальної пільги (ПСП), перерахунок суми доходів, нарахованих такому платнику податку у вигляді зарплати, а також суми наданої податкової соціальної пільги: - за наслідками кожного звітного податкового року під час нарахування зарплати за останній місяць звітного року; - під час проведення розрахунку за останній місяць застосування ПСП при зміні місця її застосування за самостійним рішенням платника податку або у випадках, коли така ПСП не повинна була застосовуватися; - під час проведення остаточного розрахунку з платником податку, який припиняє трудові відносини з таким роботодавцем.

Чим загрожує неподання повідомлення за формою N 20-ОПП?

Чим загрожує неподання повідомлення за формою N 20-ОПП?Відповідно до п. 63.3 ст. 63 Податкового кодексу України, із змінами та доповненнями, платники податків підлягають реєстрації або взяттю на облік в органах Міндоходів України за місцезнаходженням юридичних осіб (основне місце обліку), а також за місцем розташування (реєстрації) їх підрозділів, рухомого та нерухомого майна, об’єктів оподаткування або об’єктів, які пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність (неосновне місце обліку). Об’єктами оподаткування і об’єктами, пов’язаними з оподаткуванням, є майно та дії, у зв’язку з якими у платника податків виникають обов’язки щодо сплати податків та зборів. Такі об’єкти за кожним видом податку та збору визначаються згідно з відповідним розділом ПКУ. 

Нове в електронній звітності

Нове в електронній звітностіЗ 26 квітня 2013 року клієнтам АЦСК ІДД забезпечено можливість подання звітності до органів державної статистики та Пенсійного фонду України. Відтепер ключ електронного цифрового підпису, виданий Акредитованим центром сертифікації ключів Інформаційно довідкового департаменту Міністерства доходів і зборів, дає змогу звітувати в режимі он-лайн не лише до органів державної статистики України та Пенсійного фонду України, використовуючи безкоштовний он-лайн сервіс «iFinZvit». Більш детальну інформацію про безкоштовний он-лайн сервіс «iFinZvit» можна переглянути на сайті _http://acskidd.gov.ua/program_obespech. 

Про права та обов’язки фізичної особи – платника податків та мету збору персональних даних у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків

Про права та обов’язки фізичної особи – платника податків та мету збору персональних даних у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податківДПІ у Богодухівському районі на виконання статей 8 та 12 Закону України «Про захист персональних даних» та статті 17 розділу І, статей 63 та 70 глави 6 розділу ІІ Податкового кодексу України повідомляє про права та обов’язки фізичної особи – платника податків та мету збору персональних даних у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків. Кожний громадянин має право знайомитися в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, установах і організаціях з відомостями про себе, які не є державною або іншою захищеною законом таємницею (стаття 32 Конституції України). 

Туристичний збір може справлятися податковими агентами

Туристичний збір може справлятися податковими агентами, відповідно до рішення сільської, селищної та міської ради, а саме: ~ адміністраціями готелів, кемпінгів, мотелів, гуртожитків для приїжджих та іншими закладами готельного типу, санаторно-курортними закладами; ~ квартирно-посередницькими організаціями, які направляють неорганізованих осіб на поселення у будинки (квартири), що належать фізичним особам на праві власності або на праві користування за договором найму; ~ юридичними особами або фізичними особами - підприємцями, які уповноважуються сільською, селищною або міською радою справляти збір на умовах договору, укладеного з відповідною радою. 

Первинні документи на товари для подальшої реалізації повинні зберігатися не менш ніж 1095 днів

Первинні документи на товари для подальшої реалізації повинні зберігатися не менш ніж 1095 днівФізичні особи-підприємці, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, повинні мати первинні документи, що підтверджують придбання товарів для реалізації. До таких документів, зокрема, відноситься: накладна на товар та виписка з банку, квитанції про оплату, чек або інший документ, що підтверджує оплату товарів, робіт, послуг. На основі таких документів заповнюються Книги обліку доходів та витрат та складається податкова звітність. При цьому, первинні документи повинні зберігатися не менше трьох років з дня подання підприємцем податкової декларації платника єдиного податку. Це питання врегульовано ст. 44 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI.