Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Богодухівський РВ ГУМВС в обличчях


----

-----
-----
-----

ЕКСТРЕНІ КНОПКИ виклику міліції є і у Богодухові

Опубликована 17-07-2015, 09:00 в розділ 102 » "102" інформує
  • 0

На Харківщині встановлено 742 загальнодоступні кнопки екстреного виклику міліції.

Що робити, якщо ви стали жертвою вуличної злочинності, свідком порушення законності чи підозрілих дій? Про основні правила поведінки та необхідні дії в таких ситуаціях розповів начальник Управління Державної служби охорони при ГУМВС України в Харківській області підполковник міліції Дмитро Косінов.

- Ні в якому разі не втрачайте самоконтроль і негайно телефонуйте до міліції. Якщо ж можливості здійснити телефонний дзвінок немає – уважно озирніться навкруги. На будівлях, які розташовані на центральних вулицях Харкова та районних центрів, ви обов’язково побачите інформаційний стікер «Терміновий виклик міліції». Ці наклейки свідчать про те, що у приміщенні встановлено загальнодоступну кнопку екстреного виклику міліції. Тобто, громадянину, щодо якого було вчинено правопорушення, чи який став свідком неправомірних дій, досить звернутися до співробітника об’єкта з проханням викликати міліцію для надання йому допомоги, після чого адміністрацією об’єкта буде натиснута «тривожна кнопка». Найближча група затримання ДСО після натискання «тривожки» прибуде до місця виклику протягом трьох - п’яти хвилин.

На сьогоднішній день більшість таких кнопок встановлені на центральних і потенційно небезпечних вулицях Харкова та районних центрів, а також в магазинах, аптеках, пунктах обміну валют. Як правило, вони працюють цілодобово. Загалом таких «тривожок» на Харківщині більше 700. Слід зазначити, що вони є ефективним заходом у забезпеченні профілактики правопорушень у громадських місцях, а також наданні своєчасної та дієвої допомоги населенню правоохоронними органами.

Тривожні кнопки ДСО є практично в кожному відділенні «Укрпошти» та багатьох банківських філіях. Зокрема, у Богодухові тривожні кнопки є за такими адресами:

м. Богодухів, пл. Леніна, 2, магазин «Елітан»,

м. Богодухів, пл. Кірова, 8, магазин «Фея»,

м. Богодухів, вул. Шевченка, 2, аптека,

м. Богодухів, вул. Підлісна, 8, ТОВ «Спецмаш-Україна»,

м. Богодухів, пров. Харківський, 6, ТОВ «Богодухівський молокозавод»,

м. Богодухів, вул. Кооперативна, 6, ПХО «Богодухівський ринок»,

м. Богодухів, вул. Підлісна, 8в, ПП «ІГКО»,

м. Богодухів, вул. Шевченка, 14, ФОП Сідорова М.О.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.