-----

Правоохоронці змагалися у легкоатлетичному кросі

Опубликована 12-05-2015, 19:13 в розділ 102 » "102" інформує
  • 0

Днями у місті Харків команда Богодухівського райвідділу міліції взяла участь в чемпіонаті ГУМВС в області з легкоатлетичного кросу.

У змаганнях, які відбулися на базі Харківської обласної організації ФСТ «Динамо», взяли участь районні відділи міліції, стройові підрозділи та спец підрозділи Харківської області. Спортивні результати учасників оцінювали справжні професіонали – представники ФСТ «Динамо». Змагання проводились відповідно до затвердженої програми.

Порядок проведення змагань включав біг на дистанцію один кілометр, біг на один кілометр серед жінок, біг на дистанцію три кілометри серед чоловіків та окремо серед жінок (по два учасники від кожної команди). Так о/у СКР ст. сержант міліції Роман Стасенко Богодухівського районного відділу міліції посів 1 місце в особистому заліку на дистанції 1000 метрів з результатом 3,08 хв. А взагалі спортсмени Богодухівського райвідділу міліції в загальному заліку посіли 3 місце серед підрозділів ІІ групи (1 на 1000 м., 1 на 3000 м.)

Усім переможцям змагань було вручено грамоти та медалі.