Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Богодухівський РВ ГУМВС в обличчях


----

-----
-----
-----

Операція «Канікули»

Опубликована 16-01-2014, 09:00 в розділ 102 » "102" інформує
  • 0

Операція «Канікули»

З 30.12.2013 року по 12.01.2014 року на території Богодухівського району працівниками кримінальної міліції у справах дітей (КМСД проводилася операція «КАНІКУЛИ». Основні зусилля були спрямовані на профілактику злочинів серед неповнолітніх, забезпечення соціального і правового захисту дітей,  профілактики пияцтва, бродяжництва, жебрацтва та інших негативних явищ в дитячому середовищі, протидія фактам продажу пива, алкогольних та слабоалкогольних напоїв, а також тютюнових виробів дітям.

У рамках операції «Канікули» у ніч на 01 січня були проведені рейди по розважальних закладах м. Богодухів. Оперативний працівник ВКМСД та працівники інших служб взяли участь у відпрацюванні двох нічних клубів міста та населених пунктів району. У досить пізній час правоохоронцями було виявлено 10 неповнолітніх віком 16 - 17 років.

Складено 3 адміністративних протоколи за фактами паління в громадських місцях та розпивання слабоалкогольних напоїв неповнолітніми

Також було зафіксовано насильство в сім’ї відносно неповнолітньої дитини. В усіх випадках проведено профілактичні бесіди та винесено попередження.

За словами заступника начальника – начальника КМ Михайла Аліксейчика,  «по всіх зафіксованих порушеннях буде вирішуватися питання про притягнення батьків до відповідальності за невиконання обов'язків по вихованню дітей.»

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.