Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Богодухівський РВ ГУМВС в обличчях


----

-----
-----
-----

Операція «мак» Наркотичний «улов»

Опубликована 24-07-2010, 18:01 в розділ 102 » "102" інформує
  • 85
Операція «мак» Наркотичний «улов»


Наш районний відділ міліції залучився до участі в загальнодержавних оперативно-профілактичних заходах щодо виявлення і попередження правопорушень у сфері вирощування наркомісних рослин.
Заходи проходять під умовною назвою «Мак-2010» з 1 червня по 30 вересня поточного року.
Співробітники Богоду-хівського РВ УМВСУ в Харківській області вживають заходів по виявленню незаконних посівів рослин опійного маку і конопель, перекриття джерел їх над­ходження, притягнення до відповідальності учасників, які причетні до незаконного обігу наркотиків.
За час проведення операції в нашому районі було виявлено та задокументовано шість фактів незаконного вирощування наркоміс-них рослин (маку та конопель) на присадибних ділянках. Причому, два факти, пов'язані з вирощуванням конопель, і вирощуванням маку - 4.
За даними фактами порушено 4 кримінальні справи за ознаками ст.310 ККУ «Посів або вирощування снотворного маку чи конопель» та двох чоловік притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 106-1 частина 2 КУпАП за невжиття землекористувачами або землевласниками заходів щодо знищення дикорослих конопель та снотворного маку.
Слід нагадати, що вирощу­вання маку та конопель заборонено законо­давством і тягне за собою відповідальність. Розміри штрафів за невжиття заходів по знищенню дикорослих снотворного маку і конопель передбачені в межах від 9 до 18 неоподатковуваних мінімум доходів громадян (153 грн. - 306 грн.).
Кримінальна справа пору­шується у випадку вирощу­вання більше 10 рослин ко­нопель і більше 100 кущів маку.
Зверніть увагу, що за не­законне вирощування до 10 рослин коноплі або до 100 рослин маку статтею 106 - 2 КУпАП передбачено штраф від 18 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (306 грн. -1700 грн.) з конфіскацією незаконно вирощуваних нар-комісних рослин

О.БАБЕНКО,
начальник сектора
дільничних інспекторів міліції Богодухівського РВ, майор міліції

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.