Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Правоохоронці відзначили професійне свято (5 фото)

Нещодавно у Богодухівському районному відділі ГУ МВС відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення професійного свята – Дня міліції України. 

На святкування привітати правоохоронців прийшли голова районної державної адміністрації В.М.Бєлий, голова районної ради Д.К.Тризна, міський голова Н.І.Олексенко. Гості подякували усім присутнім за вірність обраній справі, внесок у справу боротьби зі злочинністю, зміцнення правопорядку та сумлінне виконання службових обов’язків. Е.В.Коваленко також подякував усім своїм колегам, хто чесно й сумлінно виконує покладені на них службові обов’язки, висловив слова вдячності й сім’ям міліцонерів, які з терпінням і порозумінням ставляться до нелегкої служби своїх чоловіків та дружин.

Багато працівників було  відзначено та нагороджено цього дня. Зокрема, Почесні грамоти Богодухівської районної державної адміністрації та районної ради з нагоди 21-ї річниці утворення міліції  України та за сумлінне виконання службових обов’язків отримали: О.О.Басараб, О.О.Коваленко, В.О.Никоненко. Грамоти міської ради - С.О.Вернодуб, В.В.Мовчан, Я.А.Нещеретний, О.В.Рожнов. Відзначено  Почесними грамотами Богодухівського РВ ГУМВС Я.С.Фесенко, Є.В.Сідельника, А.В.Гребенчука, Р.Ю.Стасенка, А.І.Небесного, О.П.Єщенка, Н.В.Колій. У переважній більшості – це міліціонери молодого віку, яким доводиться виконувати серйозні правоохоронні завдання. Традиційно, вшанували і ветеранів служби. У свою чергу, від імені колишніх працівників РВ богодухівських міліціонерів привітав В.О.Оксенич.

А загалом з нагоди професійного свята подяки отримали 22 працівники райвідділу. Привітання ж лунали на адресу кожного, хто захищає закон…

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.