Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Богодухівський РВ ГУМВС в обличчях


----

-----
-----
-----

Обережно, квартирні крадіжки!

Опубликована 14-12-2012, 13:00 в розділ 102 » "102" інформує
  • 0

Квартирні крадіжки завжди були одним з найпоширеніших видів майнових посягань. Як показує досвід, багатьох крадіжок можна було б уникнути, якби наші оселі були надійно захищені.

Злодії до домівок потрапляють кількома шляхами: виламуючи двері, серцевину замка, через вікна або ж відкриті кватирки. Щоб уникнути неприємностей та запобігти візиту непроханих гостей радимо, насамперед, перевірити надійність вхідних дверей. Зміцніть одвірки й самі двері або поставте подвійні. Замініть стандартні вхідні двері на металеві, які повинні відчинятися назовні аби не було можливості їх вибити. Також поставте дверні замки подвійної секретності або другий, додатковий замок, причому на відстані не менш як 20-25 см від першого. Якщо на східцевому майданчику є хол, необхідно обладнати його двері замком і не залишати їх незачиненими.

На вікнах приватного домоволодіння або квартири, що розташована на першому та останньому поверхах, поблизу пожежних драбин, труб газифікації тощо, обов’язково поставте металеві грати. Пам’ятайте, що вікна, навіть пластикові, забезпечують надійний захист від холоду або спеки, але ж ніяк не від крадіїв.

Виходячи з дому, або покидаючи його на ніч, у жодному разі не залишайте відчиненими кватирки чи вікна. Адже злодії легко можуть проникнути через них до Вашого помешкання і забрати все цінне.

Якщо Ви надовго їдете з дому, відключіть телефонний апарат та поверніть регулятор дзвінка вхідних дверей на мінімум. Залиште голосно увімкнене радіо.

Що робити, якщо ж так сталося, що, повернувшись додому, ви побачили зламані або відчинені вхідні двері? Не заходьте до оселі. Негайно телефонуйте за номером 102. При можливості спостерігайте за житлом до приїзду працівників міліції. Якщо побачите ймовірних злочинців, запам’ятайте якомога більше їхніх прикмет.

Звичайно ж, з упевненістю стверджувати, що підвищення ступеня технічної укріпленості вашої квартири чи будинку зможе стовідсотково вберегти оселю від пограбування, не варто. Тому правоохоронці радять доручити цю справу професіоналам – звернутися до Державної служби охорони. Вони мають неоціненний досвід, набутий багатьма роками плідної праці, та пропонують послуги, вартість яких орієнтована на будь-який матеріальний стан замовника.

ПРАКТИЧНІ ПОРАДИ

- не залишайте ключі від квартири, в т.ч. «обумовленому місці» (під килимком, на коробці дверей тощо), та не передавайте їх стороннім особам;

 - у разі втрати хоча б одного з ключів, терміново міняйте замок або циліндровий механізм;

 - не зберігайте в квартирі в одному місці значні суми грошей, ювелірні вироби. Обмежте коло осіб, яким відомо про цінності, що зберігаються у Вас;

- пам’ятайте, що найчастіше злочинці перевіряють наявність грошей у шафах під постільною білизною, в сервантах, книгах, одязі, вазах, у побутових приладах на кухні;

- якщо Ви перебуваєте вдома одні, не пускайте в квартиру незнайомих осіб, особливо в нічний час. Попередьте про це дітей;

 - виходячи з квартири, зачиняйте вхідні двері на замки, що є на дверях;

 - при крадіжці (втраті) банківської картки негайно повідомте банк, що видав її, для зупинки операцій з її використання, не зберігайте PIN-код разом з банківською карткою.

Богодухівський РВ ГУМВС України в Харківській області

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.