Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Богодухівський РВ ГУМВС в обличчях


----

-----
-----
-----

Будьте спокійні: крадії затримані

Опубликована 31-08-2012, 20:53 в розділ 102 » "102" інформує
  • 0

Влітку Богодухівщину облетіла неприємна новина: у нашому районі невідомі особи здійснюють пограбування домоволодінь земляків. Зокрема, такі випадки були зафіксовані у Полковій Микитівці і Воскресенівці. І буквально днями редакції газети «Маяк» стало відомо, що наразі злочинці затримані. Отож, слово – начальнику Богодухівського райвідділу міліції Е.В.Коваленку:

- Так, справді, влітку на Богодухівщині було скоєно два розбійні напади на помешкання наших земляків з метою пограбування. Злочинці і справді діяли зухвало: у чорних масках вривалися у будинки, вимагали гроші, а, заволодівши коштами, швидко зникали, - розповідає Едуард  Вікторович. – Богодухівські правоохоронці спільно з колегами з обласного Управління карного розшуку, Краснокутського райвідділу міліції та Полтавського УБОЗу одразу розпочали здійснювати оперативно-розшукові заходи. Адже, за нашою інформацією, аналогічні злочини,тобто з однаковим  «почерком», в цей період було зафіксовано у Краснокутському районі, Сумській і Полтавській областях.

Зіставляючи всі зафіксовані факти злочинів, було зрозуміло, що за незаконними діяннями стоять одні й ті ж особи. Отож, провівши низку перевірок та слідчо-оперативних заходів, правоохоронцям вдалося вийти на слід зловмисників та затримати всіх чотирьох осіб, причетних до скоєння грабежів. Вони одразу зізналися у скоєному. На даний час підозрювані затримані, проводиться слідство та з’ясування всіх обставин справи. Тож  жителі Богодухівщини можуть, як кажуть, спати спокійно: злочинці затримані.

 

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.