Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Богодухівський РВ ГУМВС в обличчях


----

-----
-----
-----

Богодухівський РВ ГУМВС України в Харківській області доповідає про роботу за І квартал 2010р.

Опубликована 6-04-2010, 22:33 в розділ 102 » "102" інформує
  • 0
Богодухівський РВ ГУМВС України в Харківській області доповідає про роботу за І квартал 2010р.


Чималий спектр роботи виконано Богодухівським РВ за І квартал поточного року. Це робота по зверненню громадян, розкритя злочинів загально-кримінальної спрямованості, профілактика дитячої злочинності, протидія незаконномуобігу наркотиків, протидія економічній злочинності, охорона громадського порядку тощо.

Робота по зверненню громадян.
За 3 місяці 2010 року до Богодухівського РВ ГУМВС України в Харківській області надійшло 12 письмових звернень громадян. Основну структуру звернень складають заяви громадян про соціально-побутові проблеми. На особистому прийомі за 3 місяці 2010 року побувало 4 громадянина, які були прийняті в приймальні адмінбудинку районного відділу.
За звітний період райвідділом зареєстровано 435 заяв та повідомлень про злочини, прийнято рішень по 381 матеріалу. Порушено 58 кримінальних справ. Прийнято 274 рішення про відмову в порушені кримінальної справи.
Направлено 49 матеріалів за належністю в інші підрозділи та установи.

Стан розкриття злочинів загально-кримінальної спрямованості.
За 3 місяці 2010 року в РВ зареєстровано 60 злочинів загальнокримінальної спрямованості. Якщо взяти по видам злочинів: скоєно одне вбивство, зґвалтування, двадцять п’ять крадіжок приватного майна, дві крадіжки з квартир, домоволодінь, чотири шахрайства, три хуліганства, чотири злочини пов’язаних з наркотиками.
В поточному році оголошено в розшук 1 злочинця, розшукано 2 злочинці.

Профілактика дитячої злочинності.
На кінець звітного періоду на обліку групи кримінальної міліції у справах дітей (КМСД) перебуває: 29 – н/літніх; 7 – дорослих осіб.
В поточному 2010 році неповнолітніми скоєно 4 злочини, проти 2 у минулому році.
За звітний період неповнолітні вчинили такі злочини на території Богодухівського району: крадіжку приватного майна, два грабіжі, тілесні ушкодження.
Складено 9 адміністративних протоколи по невиконання батьками своїх обов”язків по вихованню дітей.
На обліку знаходиться 22 неблагополучних сім»ї , в них виховується 50 дітей.
За даний період ГКМСД спільно з працівниками Богодухівської РДА проведено обстеження 16 неблагонадійних сімей, з батьками проведені профілактичні бесіди. Проведено 15 рейдів у вечірній та нічний час по виявленню н/п, які вживають спиртні напої.

Протидія незаконному обігу наркотиків.
Богодухівським РВ виявлено 4 злочини у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів. Проведено одну оперативну закупку.
З обігу вилучено 379 гр. маріхуани, 9 мл. первентину.
На облік поставлено 3 особи, які допускають не медичне вживання наркотиків, психотропних речовин, а знято – 3, взагалі на обліку перебуває 69 осіб, які допускають не медичне вживання наркотиків, з них : з діагнозом наркоманія - 12, споживачів – 57.

Протидія економічній злочинності.
За 3 місяці 2010 року державною службою по боротьбі з економічною злочинністю ДСБЕЗ виявлено 5 злочинів з них: чотири розкрадань, один інший злочини. Виявлено один факт хабарництва. Сума збитків по кримінальним справам направлених до суду складає – 657250 грн.

Охорона громадського порядку та профілактика правопорушень.
Негативно впливає на стан громадського порядку та оперативну обстановку таке соціальне явище як пияцтво. З розслідуваних кримінальних справ поточного року у стані алкогольного сп’яніння не скоєно жодного злочину на рівні з минулим 2009 роком. За розпиття спитриних напоїв і появу в громадських місцях у п’яному вигляді затримано 137 осіб, серед яких майже 96% перебували в стані середнього і тяжкого ступеню сп’яніння. Протягом року затримано та притягнуто до адміністративної відповідальності 26 осіб, що вчинили дрібне хуліганство. Серед них переважна більшість (97%) осіб, перебуваючи у нетверезому стані вчинили таке правопорушення в умовах вулиці. Рецидивна злочинність залишається одним з найбільш вагомих негативних криміногенних чинників, контроль за поведінкою раніше судимих осіб здійснюється належним чином. Тобто, в зрівнянні з минулим роком рецидивна злочинність по Богодухівському району збільшилась на 50.00% (2010р. - 3, 2009р. - 2).

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.