Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Богодухівський РВ ГУМВС в обличчях


----

-----
-----
-----

Розшуковці - справжні професіонали

Опубликована 15-04-2011, 21:52 в розділ 102 » "102" інформує
  • 0
15 квітня відзначили своє свято співробітники карного розшуку, які в системі МВС працюють на одному із головних напрямків боротьби зі злочинністю.

Карний розшук — колиска сучасних оперативних служб. Історія створення карного розшуку не проста. Усе почалося ще у далекому 1919-му, коли 15-го квітня Раднарком УРСР прийняв Декрет «Про організацію судово-карного розшуку». Цей день і став відправною точкою в сучасній історії служби. Тож цього року служба відзначає своє 92-річчя.

Як зазначив майор міліції, начальник карного розшуку Богодухівського райвідділу міліції Володимир Олександрович Никоненко, робота підрозділу карного розшуку організована та завжди під контролем. Підрозділ займається розкриттям тяжких та особливо тяжких злочинів, незаконним заволодінням автотранспорту, квартирних крадіжок, розшуком обвинувачуваних, підсудних, безвісти зниклих осіб, незаконним обігом вогнепальної зброї, вибухових речовин і наркотичних засобів.

Як повідомили у службі, тільки за останній тиждень було розкрито дві крадіжки, зафіксовано дві безвісти зниклих особи, факт незаконного заволодіння автотранспортом. А саме :10 квітня о 10.20 до райвідділу міліції надійшло повідомлення від мешканки міста Богодухова, що в ніч з 9 на 10 квітня невідомими особами був зірваний замок з воріт гаража і здійснене незаконне заволодіння автомобілем «Москвич -2140». В ході проведення розшукової роботи були виявлені особи, причетні до злочину. Ними виявилися двоє неповнолітніх хлопців. За даним фактом порушено кримінальну справу.

Крім того, в сільгосппідприємстві «Прогрес- 92», яке розташоване в селі Полкова Микитівка, було викрадено електродвигун. Особи, причетні до злочину, були затримані. В селі Олександрівка з дачного володіння зникли ТМЦ, злодії затримані, вирішується питання про їхнє притягнення до кримінальної відповідальності.

Особливе місце займають повідомлення про безвісти зниклих осіб. Так, нещодавно співробітниками служби було розшукано молоду жінку з дітьми. А також розшукали жінку, яка перебувала у розшуку з 2008 року: вона весь цей час жила у Харкові у знайомих.

Як зазначив керівник підрозділу, на даний час збільшилась кількість крадіжок у селах на дачних подвір'ях. Викликає занепокоєння також збільшення кількості повідомлень про крадіжки мобільних телефонів, більшість яких розкрито, тому прохання до власників майна ставитись з обережністю до своїх речей.

Карний розшук здійснює вкрай необхідну підготовчу діяльність до попереднього слідства для органів звинувачення. Не секрет, що з роками не раз змінювалася правова база та структура карного розшуку, але завдання були незмінні.
Своє професійне свято відзначили по всій Україні всі працівники карного розшуку, що беруть участь у цій нелегкій і небезпечній праці.

Ми приєднуємося до привітань на адресу працівників карного розшуку і бажаємо їм міцного здоров’я, частих премій і теплого затишку домашнього вогнища!

«Розкривати злочини – ось щоденна робота розшуковця, – зауважує В.О. Никоненко. – Ця робота, без сумніву, складна, і справжнім оперативником стає той, хто щохвилини живе своєю справою». Тому карний розшук для Володимира Олександровича і його колег став невід'ємною частиною його життя.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.