Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Богодухівський РВ ГУМВС в обличчях


----

-----
-----
-----

Аналіз роботи Богодухівського РВ ГУМВС України в Харківській області за 2 місяці 2011 року

Опубликована 22-03-2011, 23:26 в розділ 102 » "102" інформує
  • 0
За 2 місяця 2011 року особовим складом Богодухiвського РВ ГУМВС Украiни в Харківській області було організовано i здійснено значну кiлькiсть профiлактичних заходiв направлених на боротьбу iз злочинністю, подальшому пiдняттю рiвня органiзацiйноi роботи, втіленню в практику нових форм i методів боротьби iз злочиннiстю i профiлактицi правопорушень, покращенню взаємодії з громадськістю, виконанню наказів i вказівок МВС України, ГУМВС України в Харківській області.

Робота по зверненню громадян.
За лютий 2011 року до Богодухівського РВ ГУМВС України в Харківській області надійшло 3 письмових звернень громадян. Основну структуру звернень складають заяви громадян про соціально-побутові проблеми. На особистому прийомі побувало 4 громадян, які були прийняті в приймальні адмінбудинку районного відділу.

Обліково-реєстраційна дисципліна.
Протягом 2 місяців 2011 року Богодухівським РВ зареєстровано 426 заяв та повідомлень про злочини, прийнято рішень у відповідності до ст. 97 КПК України по 373 матеріалам. З числа зареєстрованих відмовлено в порушені кримінальної справи – 293, порушено кримінальних справ – 60 та здійснено 4 провадження за протокольною формою. Направлено 16 матеріалів за належністю в інші підрозділи та установи. Прокурором скасовано 16 постанов про відмову в порушенні кримінальної справи, з них: за ініціативою РВ – 6, для додаткової перевірки всього – 16

Стан розкриття злочинів.
За 2 місяці 2011 року в РВ зареєстровано 64 злочини (на 20 % більше ніж за період 2010 р. – 40). Якщо взяти по де-яким видам злочинів, зареєстровано: вбивств –1, згвалтувань – 1, крадіжок – 34, крадіжок з квартир – 1, хуліганств – 4, шахрайство – 1. На протязі лютого 2011р. проводилась робота по протидії незаконному обігу зброї та боєприпасів, співробітниками РВ виявлено 3 факти, по яких порушено кримінальні справи. Розшукано 1 злочинця

Профілактика дитячої злочинності.
На початок звітного періоду на обліку ГКМСД перебувало 27 н/літніх.
В 2011 році знято з обліку – 4 н/літніх, поставлено на облік – 3.
Всього на даний час стоїть на обліку: 26 – н/літніх; 8 –дорослих осіб.
Складено 1 адміністративний протокол за ст.184 КУпАП (невиконання батьками своїх обовязків по вихованню дітей).
На обліку служби справ дітей Богодухівської РДА знаходиться 27 неблагонадійних сімей, в них виховується 44 дітей. За даний період ГКМСД спільно з працівниками Богодухівської РДА проведено обстеження 4 неблагонадійних сімей, з батьками проведені профілактичні бесіди. Проведено 8 рейдів, під час яких у вечірній та нічний часи виявленню 2 н/л за різні правопорушення (за паління та розпиття спиртних напоїв - 2, поява в стані алкогольного сп’яніння - 2).

Протидія незаконному обігу наркотиків.
Богодухівським РВ виявлено 5 злочинів у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів. Поставлено на облік осіб, які допускають не медичне вживання наркотиків, психотропних речовин – 3, знято – 0. Перебуває на обліку осіб які допускають немедичне вживання наркотиків – 72.

Протидія економічній злочинності.
Проведені цільові заходи щодо протидії корупції, хабарництву, захисту бюджетних коштів. За 2 місяця 2011 року службою ДСБЕЗ виявлено 8 злочинів: розкрадань –1, крадіжок - 1, інші злочини – 6. Виявлено 2 факти хабарництва (1- спільно з УДСБЕЗ).
Складено 1 адміністративний протокол за порушення Закону України «Про боротьбу з корупцією» по ст. 5 п. Г, який направлено до Богодухівського районного суду та накладені штрафи в сумі по 255грн.

Охорона громадського порядку та профілактика правопорушень.
Завдяки вжитим заходам протягом року не допущено злочинів вчинених у громадських місцях ( 2011р. – 0, 2010р. – 0). Негативно впливає на стан громадського порядку та оперативну обстановку таке соціальне явище як пияцтво. З розслідуваних кримінальних справ поточного року у стані алкогольного сп’яніння скоєно 5 злочинів проти 2010р. – 0. З розпиття спиртних напоїв і появу в громадських місцях у п’яному вигляді затримано 61 осіб, серед яких майже 90% перебували в стані середнього і тяжкого ступеню сп’яніння. Протягом року затримано та притягнуто до адміністративної відповідальності 15 осіб, що вчинили дрібне хуліганство. Серед них переважна більшість (97%) осіб, перебуваючи у нетверезому стані вчинили таке правопорушення в умовах вулиці. Рецидивна злочинність залишається одним з найбільш вагомих негативних криміногенних чинників, контроль за поведінкою раніше судимих осіб здійснюється належним чином. Тобто, в зрівнянні з минулим роком рецидивна злочинність по Богодухівському району збільшилась на +800% (2011р. - 18, 2010р. - 2).

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.